Gamintojas: ASUS
Modelis: 90LM04A0-B01370
EAN: 0192876217054
ASUS ProArt PA34VC. Ekrano įstrižainė: 86,6 cm (34.1"), Ekrano rezoliucija: 3440 x 1440 pikseliai, HD tipas: UltraWide Quad HD, Ekrano technologija: LED, Reakcijos laikas: 5 ms, Natūralus kraštinių santykis: 21:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. Įmontuoti garsiakalbiai. Įmontuotas USB jungčių daugiklis, USB koncentratoriaus versija: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA tvirtinimo pagrindas, Aukščio reguliavimas. Produkto spalva: Juoda
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 86,6 cm |
| Ekrano rezoliucija | 3440 x 1440 pikseliai |
| Natūralus kraštinių santykis | 21:9 |
| Ekrano technologija | LED |
| Lietimui jautrus ekranas | |
| HD tipas | UltraWide Quad HD |
| Skydo tipas | IPS |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 300 cd/m² |
| Reakcijos laikas | 5 ms |
| Ekrano forma | Išlenktas |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 3440 x 1440 |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Matymo kampas, vertikalus | 178 ° |
| Ekrano spalvų skaičius | 1,073 milijardo spalvų |
| Pikselių žingsnis | 0,233 x 0,233 mm |
| Matomas dydis, horizontalus | 80 cm |
| Matomas dydis, vertikalus | 33,5 cm |
| Horizontalus skaitmeninis dažnis | 30 - 151 kHz |
| Vertikalus skaitmeninis dažnis | 40 - 100 Hz |
| Palaikoma HDR | |
| RGB spalvų erdvė | sRGB |
| Palaikomas sRGB (įprastas) | 100 % |
| 3D | |
| Ryšys | |
| Įmontuotas USB jungčių daugiklis | |
| USB koncentratoriaus versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB aukštakrypčio prievado tipas | C tipo USB |
| Priešsrovinių prievadų skaičius | 2 |
| USB A tipo žemakrypčių prievadų skaičius | 3 |
| DVI prievadas | |
| HDMI portų kiekis | 2 |
| HDMI versija | 2.0b |
| „DisplayPort“ kiekis | 1 |
| Ausinių išvestis | |
| Ausinių išvestys | 1 |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| HDCP | |
| Konstrukcija | |
| Pozicija rinkoje | Namo |
| Produkto spalva | Juoda |
| Kojelių spalva | Juoda |
| Sertifikavimas | BSMI, CB, CCC, CE, CEL level 0, CU, ErP, FCC, ISO-9241-307, J-MOSS, PSE, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL (Windows 10, Windows 8.1, Windows 7), RCM, TUV, KC, eStandby |
| Multimedija | |
| Įmontuoti garsiakalbiai | |
| Integruota kamera | |
| Garsiakalbių skaičius | 2 |
| RMS galingumas | 4 W |
| Ergonomija | |
| VESA tvirtinimo pagrindas | |
| Suderinama su VESA sienos tvirtinimo sistema | 100 x 100 mm |
| Kabelio spynos lizdas | |
| Laido spynos lizdo tipas | Kensington |
| Aukščio reguliavimas | |
| Aukščio reguliavimas | 12 cm |
| Sukiojamas | |
| Pasukamas | -30 - 30 ° |
| Posvyrio kampo intervalas | -5 - 23 ° |
| Paveikslėlis paveikslėly | |
| Pokrypio reguliavimas | |
| Veikimo charakteristikos | |
| Apsaugos nuo mirgėjimo technologija | |
| Mažo kiekio mėlynos šviesos technologija | |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai | AC, DisplayPort, HDMI, Thunderbolt, USB A tipo jungties adapteris į USB C tipo jungtį |
| Greitos pradžios vadovas | |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis (su stovu) | 815,1 mm |
| Gylis (su stovu) | 222,9 mm |
| Aukštis (su stovu) | 418 mm |
| Svoris (su stovu) | 11,4 kg |
| Plotis (be stovo) | 81,5 cm |
| Gylis (be stovo) | 12,2 cm |
| Aukštis (be stovo) | 36,5 cm |
| Svoris (be stovo) | 7,8 kg |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 980 mm |
| Pakuotės gylis | 588 mm |
| Pakuotės aukštis | 401 mm |
| Paketo svoris | 17,2 kg |
| Energijos valdymas | |
| Energijos suvartojimas | 56,72 W |
| Energijos suvartojimas (PowerSave) | 0,5 W |
| AC įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| AC įėjimo dažnis | 50 - 60 Hz |
| Kitos savybės | |
| On/off mygtukas | |
| Integruotas TV tiuneris | |
| Vaizdas šalia vaizdo (PbP) | |
| Tvarumas | |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |