Gamintojas: AOC
Modelis: 22B2DA
EAN: 4038986128346
AOC B2 22B2DA LED ekranas yra aukštos kokybės kompiuterinis monitorius, kuris siūlo įdomų žiūrėjimo patiriamąjį efektą. Šis monitorius su 1920 x 1080 pikselių pilna HD raiška ir 54,6 cm (21,5 colių) ekrano įstrižaine, leidžia mėgautis aiškiais ir ryškiais vaizdais su tikroviškomis spalvomis, todėl jis puikiai tinka viskas nuo žaidimų iki darbų.
Šis monitorius turi VA tipo ekraną ir W-LED apšvietimą, suteikiantį puikų spalvų gamutę, tačiau ir mažą energijos suvartojimą, todėl jis yra geriausias pasirinkimas tiems, kurie nori balansuoti tarp našumo ir energijos suvartojimo.
AOC B2 22B2DA LED ekranas taip pat turi įmontuotas garso sistemas, leidžiančias mėgautis įdomiais garso turiniais be papildomų garsiakalbių investicijų. Šis monitorius turi 178 laipsnių horizontalų ir vertikalų matymo kampą, suteikiantį patogų vaizdo patirtį iš beveik kiekvieno kampu.
Kiti šio monitoriaus privalumai yra atsako laikas tik 4 ms, todėl jis yra puikus greitai judančių paveikslų atkūrimui, taip pat didelis prievadų ir sąsajų diapazonas, įskaitant HDMI, DVI ir VGA, užtikrinantis beproblemišką ryšį su kitais įrenginiais.
Nesvarbu, ar esate žaidėjas, kūrybinis profesionalas, ar tiesiog ieškote aukštos kokybės kompiuterio monitoriaus, AOC B2 22B2DA LED ekranas yra puikus pasirinkimas, kuris suteikia ypatingą našumą už prieinamą kainą.
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Monitors AOC 22B2DA 21.5'' | €108.00 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 54,6 cm |
| Ekrano rezoliucija | 1920 x 1080 pikseliai |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Ekrano technologija | LED |
| Lietimui jautrus ekranas | |
| HD tipas | „Full HD“ |
| Skydo tipas | VA |
| Foninio apšvietimo tipas | W-LED |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 250 cd/m² |
| Reakcijos laikas | 4 ms |
| Ekrano paviršius | Matinis |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 1280 x 720 (HD 720), 1280 x 768 (WXGA), 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Palaikomi vaizdo režimai | 720p, 768p, 1080p |
| Aspekto santykis | 4:3, 16:9 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 3000:1 |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 20000000:1 |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 75 Hz |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Matymo kampas, vertikalus | 178 ° |
| Ekrano spalvų skaičius | 16,7 milijonai spalvų |
| Pikselių žingsnis | 0,248 x 0,248 mm |
| Horizontali diapazono riba | 30 - 83 kHz |
| Vertikali diapazono riba | 50 - 76 Hz |
| Matomas dydis, horizontalus | 47,7 cm |
| Matomas dydis, vertikalus | 26,8 cm |
| Ekrano įstrižainės dydis (metrinė) | 54,6 cm |
| Paviršiaus kietumas | 3H |
| Spalvų gylis | 8 bitai |
| RGB spalvų erdvė | sRGB |
| Palaikomas sRGB (įprastas) | 98 % |
| NTSC aprėptis (tipinė) | 73 % |
| „Adobe“ RGB aprėptis | 77 % |
| Veikimo charakteristikos | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| „AMD FreeSync“ | |
| Spartusis įkrovimas | |
| Apsaugos nuo mirgėjimo technologija | |
| Mažo kiekio mėlynos šviesos technologija | |
| Ryšys | |
| Įmontuotas USB jungčių daugiklis | |
| VGA (D-Sub) portų kiekis | 1 |
| DVI prievadas | |
| HDMI | |
| HDMI portų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| Audio įėjimas | |
| Ausinių išvestis | |
| Ausinių išvestys | 1 |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| DC įėjimo lizdas | |
| Konstrukcija | |
| Pozicija rinkoje | Namo |
| Produkto spalva | Juoda |
| Berėmė konstrukcija | |
| Priekinės panelės spalva | Juoda |
| Nuimamas stovas | |
| Kojelių spalva | Juoda |
| Be sunkiųjų metalų | Hg (gyvsidabris) |
| Sertifikavimas | True |
| Multimedija | |
| Įmontuoti garsiakalbiai | |
| Integruota kamera | |
| Garsiakalbių skaičius | 2 |
| RMS galingumas | 2 W |
| Įmontuotas mikrofonas | |
| Ergonomija | |
| VESA tvirtinimo pagrindas | |
| Suderinama su VESA sienos tvirtinimo sistema | 100 x 100 mm |
| Kabelio spynos lizdas | |
| Laido spynos lizdo tipas | Kensington |
| Aukščio reguliavimas | |
| Sukimasis | |
| Posvyrio kampo intervalas | -5 - 21,5 ° |
| Virtualusis ekranas (OSD) | |
| On Screen Display (OSD) kalbos | Supaprastinta kinų, Tradicinė kinų, Kroatų, Čekų, Vokiečių kalba, Olandų kalba, Anglų kalba, Ispanų kalba, Suomių kalba, Prancūzų kalba, Italų kalba, Japonų, Korėjiečių, Lenkų kalba, Portugalų kalba, Rusų kalba, Švedų kalba, Turkų, Ukrainiečių |
| OSD kalbų skaičius | 16 |
| „Plug and Play“ funkcija | |
| Pokrypio reguliavimas | |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėtas stovas | |
| Pridėti kabeliai | HDMI |
| Pridedamas maitinimo adapteris | |
| HDMI kabelio ilgis | 1,8 m |
| Maitinimo kabelio ilgis | 1,8 m |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis (su stovu) | 492,8 mm |
| Gylis (su stovu) | 162,9 mm |
| Aukštis (su stovu) | 388,1 mm |
| Svoris (su stovu) | 2,1 kg |
| Plotis (be stovo) | 49,3 cm |
| Gylis (be stovo) | 3,62 cm |
| Aukštis (be stovo) | 29,3 cm |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 550 mm |
| Pakuotės gylis | 120 mm |
| Pakuotės aukštis | 370 mm |
| Paketo svoris | 3,5 kg |
| Pakuotės tipas | „Box“ |
| Energijos valdymas | |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Energijos sąnaudos (SDR) per 1000 valandų | 16 kWh |
| Energijos suvartojimas | 20 W |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (off) | 0,3 W |
| AC įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| AC įėjimo dažnis | 50/60 Hz |
| Energijos efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Išorinio maitinimo adapteris | |
| Tvarumas | |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS, ENERGY STAR |
| Kitos savybės | |
| Išorinės apdailos tipas | Tekstūruota |
| Perdirbama pakuotės medžiaga | 100 % |
| Šviesos efektai | |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85285210 |