Gamintojas: Acer
Modelis: UM.QR0EE.015
EAN: 4710180501575
Acer R240Y. Ekrano įstrižainė: 60,5 cm (23.8"), Ekrano rezoliucija: 1920 x 1080 pikseliai, HD tipas: „Full HD“, Reakcijos laikas: 1 ms, Natūralus kraštinių santykis: 16:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. VESA tvirtinimo pagrindas. Produkto spalva: Juoda
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Veikimo charakteristikos | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| „AMD FreeSync“ | |
| „VESA Adaptive Sync“ palaikymas | |
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 60,5 cm |
| Ekrano rezoliucija | 1920 x 1080 pikseliai |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Lietimui jautrus ekranas | |
| HD tipas | „Full HD“ |
| Foninio apšvietimo tipas | LED |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 250 cd/m² |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 75 Hz |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Matymo kampas, vertikalus | 178 ° |
| 3D | |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Ergonomija | |
| VESA tvirtinimo pagrindas | |
| Suderinama su VESA sienos tvirtinimo sistema | 100 x 100 mm |
| Posvyrio kampo intervalas | -5 - 23 ° |
| Pokrypio reguliavimas | |
| Ryšys | |
| VGA (D-Sub) portų kiekis | 1 |
| HDMI | |
| HDMI portų kiekis | 1 |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris (su stovu) | 2,93 kg |
| Svoris (be stovo) | 2,53 kg |
| Energijos valdymas | |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Energijos sąnaudos (SDR) per 1000 valandų | 18 kWh |
| Energijos suvartojimas | 18 W |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (off) | 0,2 W |
| Energijos efektyvumo skalė | Nuo A iki G |