Gamintojas: Acer
Modelis: UM.JX1EE.001
EAN: 4713392371325
Acer Predator XB321HK. Ekrano įstrižainė: 81,3 cm (32"), Ekrano rezoliucija: 3840 x 2160 pikseliai, HD tipas: 4K Ultra HD, Ekrano technologija: LED. Ekranas: LED. Reakcijos laikas: 4 ms, Natūralus kraštinių santykis: 16:9. Įmontuoti garsiakalbiai. Aukščio reguliavimas. Produkto spalva: Juoda
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 81,3 cm |
| Ekrano rezoliucija | 3840 x 2160 pikseliai |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Ekrano technologija | LED |
| Lietimui jautrus ekranas | |
| HD tipas | 4K Ultra HD |
| Skydo tipas | IPS |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 350 cd/m² |
| Reakcijos laikas | 4 ms |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 3840 x 2160 |
| Palaikomi vaizdo režimai | 2160p |
| Aspekto santykis | 16:9 |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 100000000:1 |
| Ekrano spalvų skaičius | 1,073 milijardo spalvų |
| 3D | |
| Veikimo charakteristikos | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| Konstrukcija | |
| Pozicija rinkoje | Žaidimams |
| Produkto spalva | Juoda |
| Sertifikavimas | ENERGY STAR 6.0 |
| Multimedija | |
| Įmontuoti garsiakalbiai | |
| Integruota kamera | |
| Ryšys | |
| DVI prievadas | |
| HDMI portų kiekis | 1 |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai | AC, USB |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris (su stovu) | 11,3 kg |
| Ergonomija | |
| Kabelio spynos lizdas | |
| Aukščio reguliavimas | |
| Aukščio reguliavimas | 12 cm |
| Posvyrio kampo intervalas | -5 - 25 ° |
| Pokrypio reguliavimas | |
| Energijos valdymas | |
| Energijos suvartojimas | 56 W |
| Kitos savybės | |
| Ekranas | LED |
| Integruotas TV tiuneris | |
| Tvarumas | |
| Tvarumo sertifikatai | ENERGY STAR |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85285210 |