Gamintojas: Acer
Modelis: UM.PV0EE.001
EAN: 4710180639353
Acer NITRO VG0 VG280K. Ekrano įstrižainė: 71,1 cm (28"), Ekrano rezoliucija: 3840 x 2160 pikseliai, HD tipas: 4K Ultra HD, Ekrano technologija: LED, Reakcijos laikas: 1 ms, Natūralus kraštinių santykis: 16:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. Įmontuoti garsiakalbiai. VESA tvirtinimo pagrindas. Produkto spalva: Juoda
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 71,1 cm |
| Ekrano rezoliucija | 3840 x 2160 pikseliai |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Ekrano technologija | LED |
| Lietimui jautrus ekranas | |
| HD tipas | 4K Ultra HD |
| Skydo tipas | IPS |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 300 cd/m² |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 3840 x 2160 |
| Aspekto santykis | 16:9 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 100000000:1 |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Matymo kampas, vertikalus | 178 ° |
| Ekrano spalvų skaičius | 1,073 milijardo spalvų |
| Veikimo charakteristikos | |
| „AMD FreeSync“ | |
| „VESA Adaptive Sync“ palaikymas | |
| Konstrukcija | |
| Pozicija rinkoje | Žaidimams |
| Produkto spalva | Juoda |
| Multimedija | |
| Įmontuoti garsiakalbiai | |
| Integruota kamera | |
| Garsiakalbių skaičius | 2 |
| RMS galingumas | 4 W |
| Ergonomija | |
| VESA tvirtinimo pagrindas | |
| Suderinama su VESA sienos tvirtinimo sistema | 100 x 100 mm |
| Aukščio reguliavimas | |
| Posvyrio kampo intervalas | -5 - 20 ° |
| Pokrypio reguliavimas | |
| Ryšys | |
| HDMI | |
| HDMI portų kiekis | 2 |
| HDMI versija | 2.0 |
| „DisplayPort“ kiekis | 1 |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai | HDMI |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis (su stovu) | 637 mm |
| Gylis (su stovu) | 240 mm |
| Aukštis (su stovu) | 459 mm |
| Energijos valdymas | |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos sąnaudos (SDR) per 1000 valandų | 33 kWh |
| Energijos sąnaudos (HDR) per 1000 valandų | 49 kWh |
| Energijos suvartojimas | 33 W |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (off) | 0,3 W |
| Energijos efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85285210 |