Gamintojas: Acer
Modelis: UM.HV0EE.S01
EAN: 4710180695250
27 colių Acer NITRO VG0 VG270 kompiuteris yra kelias žingsnis į priekį kokybės, spartos ir ergonomiškumo atžvilgiu. Šis monitorius turi Full HD ekraną su LED technologija, kurio 1920 x 1080 pikselių ekranas ir 2 ms reakcijos laikas suteiks akių džiuginančią ir greitą vaizdo patirtį.
IPS ekranas ir 178 laipsnių matymo kampai, tiek horizontaliai, tiek vertikaliai, užtikrina puikų matymo komfortą, kad ir kur sėdėtumėte. Acer NITRO VG0 VG270 yra skirtas naudoti žaidimų rinkoje ir turi juodą apdailą. Įmontuoti garsiakalbiai su bendru RMS reitinguojamu galingumu 4W suteikia puikų garsą.
Šis monitorius yra suderinamas su AMD FreeSync, užtikrintu lygiu ryšiu tarp monitoriaus ir vaizdo plokštės, taigi vartotojai gali mėgautis didesniu matomumo kokybe ir sklandesniu žaidimų proceso patikimumu.
Acer NITRO VG0 VG270 turi įvairiais ergonomijos ištaisymais, tokius kaip posvyrio reguliavimas, VESA tvirtinimo sistema ir laidų spynos lizdas. Monitoriaus pakete yra esminiai kabeliai, tokie kaip AC ir DisplayPort.
Acer NITRO VG0 VG270 pasižymi neišblukstančia technologija, mažųjų mėlynųjų šviesų technologija ir VESA Adaptive Sync technologijai, kuri suteikia apsaugą akims ir patogesnę peržiūros patirtį. Nepaisant daugybės funkcijų, šis monitorius yra energijos taupantis ir turi A iki G energijos efektyvumo skalę, o energijos efektyvumo klasė (SDR) yra F.
Jeigu ieškote monitoriaus su aukščiausios kokybės funkcijomis, Acer NITRO VG0 VG270 yra puikus pasirinkimas, suteikiantis ne tik didžiulį vaizdo kokybę, bet ir rūpestingą dėmesį jūsų sveikatai ir patogiam matymui.
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Veikimo charakteristikos | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| „AMD FreeSync“ | |
| „VESA Adaptive Sync“ palaikymas | |
| Apsaugos nuo mirgėjimo technologija | |
| Mažo kiekio mėlynos šviesos technologija | |
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 68,6 cm |
| Ekrano rezoliucija | 1920 x 1080 pikseliai |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Ekrano technologija | LED |
| Lietimui jautrus ekranas | |
| HD tipas | „Full HD“ |
| Skydo tipas | IPS |
| Foninio apšvietimo tipas | LED |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 250 cd/m² |
| Reakcijos laikas | 2 ms |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 100000000:1 |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 165 Hz |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Matymo kampas, vertikalus | 178 ° |
| Ekrano spalvų skaičius | 16,78 milijonai spalvų |
| Pikselių žingsnis | 0,311 x 0,311 mm |
| Pikselių tankumas | 82 ppi |
| Ryšys | |
| Įmontuotas USB jungčių daugiklis | |
| DVI prievadas | |
| HDMI | |
| HDMI portų kiekis | 2 |
| „DisplayPort“ kiekis | 1 |
| Ausinių išvestis | |
| Konstrukcija | |
| Pozicija rinkoje | Žaidimams |
| Produkto spalva | Juoda |
| Multimedija | |
| Įmontuoti garsiakalbiai | |
| Garsiakalbių skaičius | 2 |
| RMS galingumas | 4 W |
| Ergonomija | |
| VESA tvirtinimo pagrindas | |
| Suderinama su VESA sienos tvirtinimo sistema | 100 x 100 mm |
| Kabelio spynos lizdas | |
| Laido spynos lizdo tipas | Kensington |
| Posvyrio kampo intervalas | -5 - 20 ° |
| Pokrypio reguliavimas | |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai | AC, DisplayPort |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis (su stovu) | 614 mm |
| Gylis (su stovu) | 240 mm |
| Aukštis (su stovu) | 475 mm |
| Svoris (su stovu) | 5,41 kg |
| Plotis (be stovo) | 61,4 cm |
| Gylis (be stovo) | 6,6 cm |
| Aukštis (be stovo) | 36,7 cm |
| Svoris (be stovo) | 4,97 kg |
| Energijos valdymas | |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | F |
| Energijos sąnaudos (SDR) per 1000 valandų | 26 kWh |
| Energijos suvartojimas | 26 W |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (off) | 0,3 W |
| Energijos efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85285210 |