Gamintojas: Acer
Modelis: UM.HQ1EE.001
EAN: 4710180388770
Acer NITRO QG1 QG271bii 27" pilno našumo žaidimų monitorius yra universalus papildymas bet kokio žaidėjo įrangai. Su greičiu 1 ms ir maksimaliu atnaujinimo dažniu 75 Hz galite mėgautis sklandžiu ir pliušku žaidimų procesu be vėlavimo ar skydo trūkumo. Pilno našumo rezoliucija ir 16:9 kratinio santykio vėliavos užtikrina aštrius ir skaidrius vaizdus, kurie įkvepia žaidimą.
Šis monitorius turi TFT tipo panelę su LED apšvietimu ir 300 cd/m² šviesumo intensyvumą, kuris užtikrina gyvus ir ryškius spalvų atspalvius ir gilius juodus, siekiant dar didesnio įsijaustymo į žaidimų patirtį. Ekranas turi plėtrą 178° matymo kampu tiek horizontaliai, tiek ir vertikaliai, suteikiant aštrų ir lengvai regimą vaizdą iš praktiškai bet kokio kampo.
Suprojektuotas žaidėjams, jis turi išliekančią ir stilingą juodą spalvos apdailą ir plokščią formą, kuri idealiai tinka mažinti švytėjimą. Monitorių galima pasukti nuo -5° iki 20° norimam regėjimo patogumui, taip pat jis turi VESA montavimą lengvam sienos ar stendo įrengimui. Taip pat panelėje yra HDMI ir VGA kabelių jungtys, ir jis turi dvi HDMI ir vieną VGA prievadą.
Su tik 24 W energijos sąnaudomis tipiniam naudojimui ir F energijos naudojimo efektyvumo įvertinimu, Acer NITRO QG1 QG271bii yra aplinkai draugiškas papildymas jūsų žaidimų komplektui. Jame taip pat yra ir kitų funkcijų pasirinkimas, tokios kaip AMD FreeSync ir VESA Adaptive Sync parametrai, todėl jis ir yra išskirtinė pasirinkimo žaidėjams, siekiantiems pakelti žaidimų patirtį į kitą lygmenį.
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 68,6 cm |
| Ekrano rezoliucija | 1920 x 1080 pikseliai |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Lietimui jautrus ekranas | |
| HD tipas | „Full HD“ |
| Skydo tipas | TFT |
| Foninio apšvietimo tipas | LED |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 300 cd/m² |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Palaikomi vaizdo režimai | 1080p |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 3000:1 |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 100000000:1 |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 75 Hz |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Matymo kampas, vertikalus | 178 ° |
| Ekrano spalvų skaičius | 16,78 milijonai spalvų |
| Pikselių žingsnis | 0,311 x 0,311 mm |
| Horizontali diapazono riba | 30 - 85 kHz |
| Vertikali diapazono riba | 56 - 76 Hz |
| Veikimo charakteristikos | |
| „AMD FreeSync“ | |
| „VESA Adaptive Sync“ palaikymas | |
| Konstrukcija | |
| Pozicija rinkoje | Žaidimams |
| Produkto spalva | Juoda |
| Ergonomija | |
| VESA tvirtinimo pagrindas | |
| Suderinama su VESA sienos tvirtinimo sistema | 100 x 100 mm |
| Posvyrio kampo intervalas | -5 - 20 ° |
| Pokrypio reguliavimas | |
| Ryšys | |
| VGA (D-Sub) portų kiekis | 1 |
| HDMI | |
| HDMI portų kiekis | 2 |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėtas stovas | |
| Pridėti kabeliai | HDMI, VGA |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis (su stovu) | 614 mm |
| Gylis (su stovu) | 240 mm |
| Aukštis (su stovu) | 454 mm |
| Svoris (su stovu) | 5,1 kg |
| Plotis (be stovo) | 61,4 cm |
| Gylis (be stovo) | 6,6 cm |
| Aukštis (be stovo) | 36,7 cm |
| Svoris (be stovo) | 4,7 kg |
| Energijos valdymas | |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | F |
| Energijos sąnaudos (SDR) per 1000 valandų | 26 kWh |
| Energijos suvartojimas | 24 W |
| AC įėjimo įtampa | 120 - 230 V |
| Energijos efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Kitos savybės | |
| On/off mygtukas | |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85285210 |