Gamintojas: Acer
Modelis: UM.UX1EE.006
EAN: 4710180337648
Acer K2 KG241QBII. Ekrano įstrižainė: 59,9 cm (23.6"), Ekrano rezoliucija: 1920 x 1080 pikseliai, HD tipas: „Full HD“, Ekrano technologija: LED, Reakcijos laikas: 1 ms, Natūralus kraštinių santykis: 16:9, Matymo kampas, horizontalus: 170°, Matymo kampas, vertikalus: 160°. Įmontuoti garsiakalbiai. VESA tvirtinimo pagrindas. Produkto spalva: Juoda
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 59,9 cm |
| Ekrano rezoliucija | 1920 x 1080 pikseliai |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Ekrano technologija | LED |
| Lietimui jautrus ekranas | |
| HD tipas | „Full HD“ |
| Skydo tipas | TFT |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 300 cd/m² |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 100000000:1 |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 75 Hz |
| Matymo kampas, horizontalus | 170 ° |
| Matymo kampas, vertikalus | 160 ° |
| Ekrano spalvų skaičius | 16,78 milijonai spalvų |
| Pikselių žingsnis | 0,271 x 0,271 mm |
| Horizontali diapazono riba | 30 - 85 kHz |
| Vertikali diapazono riba | 48 - 75 Hz |
| 3D | |
| Veikimo charakteristikos | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| „AMD FreeSync“ | |
| „VESA Adaptive Sync“ palaikymas | |
| Ryšys | |
| Įmontuotas USB jungčių daugiklis | |
| VGA (D-Sub) portų kiekis | 1 |
| DVI prievadas | |
| HDMI | |
| HDMI portų kiekis | 2 |
| Konstrukcija | |
| Pozicija rinkoje | Namo |
| Produkto spalva | Juoda |
| Priekinės panelės spalva | Juoda |
| Kojelių spalva | Juoda |
| Multimedija | |
| Įmontuoti garsiakalbiai | |
| Integruota kamera | |
| Ergonomija | |
| VESA tvirtinimo pagrindas | |
| Aukščio reguliavimas | |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėtas stovas | |
| Pridėti kabeliai | AC |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis (be stovo) | 56,7 cm |
| Gylis (be stovo) | 6,07 cm |
| Aukštis (be stovo) | 33,6 cm |
| Svoris (be stovo) | 4,42 kg |
| Energijos valdymas | |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | F |
| Energijos sąnaudos (SDR) per 1000 valandų | 21 kWh |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 0,29 W |
| Energijos efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Kitos savybės | |
| On/off mygtukas | |
| Integruotas TV tiuneris | |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85285210 |