Gamintojas: Zalman
Modelis: N5 TF
Zalman N5 TF. Forma: „Midi Tower“, Tipas: PC, Produkto spalva: Juoda. Maitinimo šaltinio vieta: Apačia. Sumontuoti priekiniai ventiliatoriai: 3x 120 mm, Palaikomi priekinių ventiliatorių skersmenys: 120 mm, Įrengti galiniai ventiliatoriai: 1x 120 mm. Palaikomas kietojo disko dydis: 2.5,3.5". Plotis: 432 mm, Ilgis: 200 mm, Aukštis: 450 mm
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Konstrukcija | |
| Forma | „Midi Tower“ |
| Tipas | PC |
| Medžiaga | Plastikas, Plienas, Grūdintas stiklas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Palaikomos motininės plokštės formos faktorius | ATX, „micro ATX“, Mini-ATX |
| 3,5" lizdų skaičius | 2 |
| 2,5" lizdų skaičius | 4 |
| Plėtimosi angų skaičius | 7 |
| Šoninis langas | |
| Tinka | Žaidimams |
| Iliuminacija | |
| Apšvietimo vieta | Dėklo ventiliatoriai |
| Grūdinto stiklo plokštė(-ės) | |
| Dulkių filtras | |
| Geresnis kabelio valdymas | |
| RGB valdymo mygtukas | |
| Įjungimo / išjungimo mygtukas | |
| Atstatymo mygtukas | |
| LED indikatoriai | |
| Didžiausias CPU vėsintuvo aukštis | 15,8 cm |
| Maksimalus PSU ilgis | 16 cm |
| Maitinimo šaltinis | |
| Pridėtas maitinimo šaltinis | |
| Maitinimo šaltinio vieta | Apačia |
| Ryšys | |
| USB 2.0 portų kiekis | 2 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 1 |
| Audio įėjimas | |
| Audio išeiga | |
| Aušinimas | |
| Ventiliatoriaus greičio valdymas | |
| Sumontuoti priekiniai ventiliatoriai | 3x 120 mm |
| Daugiausia priekinių ventiliatorių | 3 |
| Palaikomi priekinių ventiliatorių skersmenys | 120 mm |
| Įrengti galiniai ventiliatoriai | 1x 120 mm |
| Maksimalus galinių ventiliatorių skaičius | 1 |
| Palaikomas galinio ventiliatoriaus skersmuo | 120 mm |
| Maksimalus viršutinių ventiliatorių skaičius | 3 |
| Palaikomi viršutinių ventiliatorių skersmenys | 120 mm |
| Daugiausia apatinių ventiliatorių | 2 |
| Palaikomos apatinių ventiliatorių skersmens vertės | 120 mm |
| Didžiausias oro slėgis | 1,17 mmH2O |
| Didžiausias oro srautas | 33,5 cfm |
| Liquid cooling capability | |
| Palaikomi priekinio radiatoriaus dydžiai | 120,240,360 mm |
| Palaikomi galinio radiatoriaus dydžiai | 120 mm |
| Laikmenos | |
| Palaikomas kietojo disko dydis | 2.5,3.5 " |
| HDD / SSD jungtinis rėmas | |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 432 mm |
| Ilgis | 200 mm |
| Aukštis | 450 mm |
| Svoris | 3,8 kg |
| Pakuotės duomenys | |
| LED valdiklis | |