Gamintojas: FSP
Modelis: POC0000157
EAN: 4713224527616
FSP CMT160. Forma: „Midi Tower“, Tipas: PC, Produkto spalva: Juoda. Palaikomi maitinimo formos koeficientai: ATX. Palaikomi priekinių ventiliatorių skersmenys: 120 mm, Palaikomas galinio ventiliatoriaus skersmuo: 80 mm. Palaikomas kietojo disko dydis: 3.5,5.25", SSD formos koeficientas: 2.5". Plotis: 173 mm, Ilgis: 370 mm, Aukštis: 410 mm
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
FSP CMT160 Midi Tower musta | €27.90 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Konstrukcija | |
| Forma | „Midi Tower“ |
| Tipas | PC |
| Medžiaga | SPCC |
| Produkto spalva | Juoda |
| Palaikomos motininės plokštės formos faktorius | ATX, ITX, „micro ATX“ |
| 3,5" lizdų skaičius | 1 |
| 5,25" lizdų skaičius | 1 |
| 2,5" lizdų skaičius | 2 |
| Plėtimosi angų skaičius | 6 |
| Didžiausias CPU vėsintuvo aukštis | 15 cm |
| Didžiausias grafinės kortelės ilgis | 33 cm |
| Maksimalus PSU ilgis | 14 cm |
| Maitinimo šaltinis | |
| Pridėtas maitinimo šaltinis | Ne |
| Palaikomi maitinimo formos koeficientai | ATX |
| Ryšys | |
| USB 2.0 portų kiekis | 2 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 1 |
| Audio įėjimas | Taip |
| Audio išeiga | Taip |
| Laikmenos | |
| Palaikomas kietojo disko dydis | 3.5,5.25 " |
| HDD / SSD jungtinis rėmas | Taip |
| SSD formos koeficientas | 2.5" |
| Aušinimas | |
| Daugiausia priekinių ventiliatorių | 3 |
| Palaikomi priekinių ventiliatorių skersmenys | 120 mm |
| Maksimalus galinių ventiliatorių skaičius | 1 |
| Palaikomas galinio ventiliatoriaus skersmuo | 80 mm |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 173 mm |
| Ilgis | 370 mm |
| Aukštis | 410 mm |