Gamintojas: CoolBox
Modelis: COO-PCM660-1
EAN: 8436556148392
CoolBox M-660. Forma: Tower, Tipas: PC, Produkto spalva: Juoda. Palaikomas kietojo disko dydis: 2.5,3.5". Plotis: 173 mm, Ilgis: 410 mm, Aukštis: 370 mm
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
CoolBox arvutikorpus COO-PCM660-1 Micro ATX Midtower, must | €49.99 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Konstrukcija | |
| Forma | Tower |
| Tipas | PC |
| Medžiaga | Plienas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Palaikomos motininės plokštės formos faktorius | „micro ATX“ |
| 5,25" lizdų skaičius | 2 |
| 3,5" lizdų skaičius | 3 |
| 2,5" lizdų skaičius | 1 |
| Vidinių 3,5" lizdų skaičius | 2 |
| Išorinių 5.25" lizdų skaičius | 2 |
| Plėtimosi angų skaičius | 4 |
| Šoninis langas | |
| Tinka | Namams / biurui |
| Ryšys | |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 2 |
| Audio įėjimas | |
| Audio išeiga | |
| Laikmenos | |
| Palaikomas kietojo disko dydis | 2.5,3.5 " |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 173 mm |
| Ilgis | 410 mm |
| Aukštis | 370 mm |
| Svoris | 3,04 kg |