Gamintojas: CoolBox
Modelis: COO-PCM580-1
EAN: 8436556141621
CoolBox M-580. Forma: „Micro Tower“, Tipas: PC, Produkto spalva: Juoda. Maitinimas: 500 W, Maitinimo šaltinio vieta: Viršus, Palaikomi maitinimo formos koeficientai: ATX. Palaikomi priekinių ventiliatorių skersmenys: 120 mm, Palaikomi šoninių ventiliatorių skersmenys: 120 mm, Palaikomas galinio ventiliatoriaus skersmuo: 90 mm. Palaikomas kietojo disko dydis: 2.5,3.5". Plotis: 190 mm, Ilgis: 370 mm, Aukštis: 355 mm
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
CoolBox M-580 „Micro Tower“ Juoda 500 W | €36.92 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Konstrukcija | |
| Forma | „Micro Tower“ |
| Tipas | PC |
| Produkto spalva | Juoda |
| Palaikomos motininės plokštės formos faktorius | „micro ATX“ |
| 5,25" lizdų skaičius | 1 |
| 3,5" lizdų skaičius | 2 |
| 2,5" lizdų skaičius | 1 |
| Vidinių 3,5" lizdų skaičius | 1 |
| Išorinių 5.25" lizdų skaičius | 1 |
| Plėtimosi angų skaičius | 4 |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| Įjungimo / išjungimo mygtukas | Taip |
| LED indikatoriai | Taip |
| Kabelio spynos lizdas | Taip |
| Laido spynos lizdo tipas | Kensington |
| Maitinimo šaltinis | |
| Pridėtas maitinimo šaltinis | Taip |
| Maitinimas | 500 W |
| Maitinimo šaltinių skaičius | 1 |
| Maitinimo šaltinio vieta | Viršus |
| Palaikomi maitinimo formos koeficientai | ATX |
| Ryšys | |
| USB 2.0 portų kiekis | 1 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 2 |
| Audio įėjimas | Taip |
| Audio išeiga | Taip |
| Laikmenos | |
| Palaikomas kietojo disko dydis | 2.5,3.5 " |
| Aušinimas | |
| Palaikomi priekinių ventiliatorių skersmenys | 120 mm |
| Palaikomi šoninių ventiliatorių skersmenys | 120 mm |
| Palaikomas galinio ventiliatoriaus skersmuo | 90 mm |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 190 mm |
| Ilgis | 370 mm |
| Aukštis | 355 mm |
| Svoris | 2,86 kg |
| Pakuotės duomenys | |
| Pridėti kabeliai | AC |