Gamintojas: be quiet!
Modelis: BG005
EAN: 4260052184424
be quiet! Silent Base 600. Forma: „Midi Tower“, Tipas: PC, Produkto spalva: Oranžinė, Juoda. Maitinimo šaltinio vieta: Apačia. Sumontuoti priekiniai ventiliatoriai: 1x 140 mm, Palaikomi priekinių ventiliatorių skersmenys: 140 mm, Palaikomi šoninių ventiliatorių skersmenys: 120 mm. Palaikomas kietojo disko dydis: 2.5,3.5". Plotis: 230 mm, Ilgis: 495 mm, Aukštis: 493 mm
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Konstrukcija | |
| Forma | „Midi Tower“ |
| Tipas | PC |
| Medžiaga | ABS sintetika, Nailonas, Plienas |
| Produkto spalva | Oranžinė, Juoda |
| Palaikomos motininės plokštės formos faktorius | ATX, „micro ATX“, Mini-ITX |
| 5,25" lizdų skaičius | 3 |
| 3,5" lizdų skaičius | 3 |
| 2,5" lizdų skaičius | 3 |
| Vidinių 3,5" lizdų skaičius | 3 |
| Išorinių 5.25" lizdų skaičius | 3 |
| Plėtimosi angų skaičius | 7 |
| Šoninis langas | |
| Didžiausias CPU vėsintuvo aukštis | 17 cm |
| Didžiausias grafinės kortelės ilgis | 40 cm |
| Maksimalus PSU ilgis | 29 cm |
| Sertifikavimas | CE, RoHs |
| Maitinimo šaltinis | |
| Pridėtas maitinimo šaltinis | |
| Maitinimo šaltinio vieta | Apačia |
| Ryšys | |
| USB 2.0 portų kiekis | 2 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 2 |
| Audio įėjimas | |
| Audio išeiga | |
| Laikmenos | |
| Palaikomas kietojo disko dydis | 2.5,3.5 " |
| Aušinimas | |
| Sumontuoti priekiniai ventiliatoriai | 1x 140 mm |
| Daugiausia priekinių ventiliatorių | 2 |
| Palaikomi priekinių ventiliatorių skersmenys | 140 mm |
| Maksimalus šoninių ventiliatorių skaičius | 1 |
| Palaikomi šoninių ventiliatorių skersmenys | 120 mm |
| Įrengti galiniai ventiliatoriai | 1x 120 mm |
| Maksimalus galinių ventiliatorių skaičius | 1 |
| Palaikomas galinio ventiliatoriaus skersmuo | 120 mm |
| Maksimalus viršutinių ventiliatorių skaičius | 2 |
| Palaikomi viršutinių ventiliatorių skersmenys | 120,140 mm |
| Daugiausia apatinių ventiliatorių | 1 |
| Palaikomos apatinių ventiliatorių skersmens vertės | 120,140 mm |
| Palaikomi priekinio radiatoriaus dydžiai | 120,140 mm |
| Palaikomi galinio radiatoriaus dydžiai | 120 mm |
| Palaikomi viršutinio radiatoriaus dydžiai | 280,240 mm |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 230 mm |
| Ilgis | 495 mm |
| Aukštis | 493 mm |
| Svoris | 7,84 kg |
| Medžiagos storis | 0,7 mm |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 305 mm |
| Pakuotės gylis | 550 mm |
| Pakuotės aukštis | 572 mm |
| Paketo svoris | 9,53 kg |