Gamintojas: AISENS
Modelis: A129-0149
EAN: 8436574701487
AISENS A129-0149. Suderinamo bloko tipas: Universalus, Tipas: HDD laikiklis, Medžiaga: Metalas. Pakuotės tūris: 192 cm³, Pakuotės plotis: 120 mm, Pakuotės gylis: 160 mm
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
AISENS A129-0149 kompiuterio korpuso dalis Universalus HDD laikiklis | €3.85 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Suderinamo bloko tipas | Universalus |
| Tipas | HDD laikiklis |
| Medžiaga | Metalas |
| Produkto spalva | Metalinis |
| Palaikomi saugojimo kaupiklio dydžiai | 2.5 " |
| Palaikomų saugojimo tvarkyklių skaičius | 1 |
| Pakuotės duomenys | |
| Pridėti sraigtai | |
| Pakuotės tūris | 192 cm³ |
| Pakuotės plotis | 120 mm |
| Pakuotės gylis | 160 mm |
| Pakuotės aukštis | 10 mm |
| Paketo svoris | 83 g |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |