Gamintojas: ARCTIC
Modelis: AFACO-09PP0-GBA01
EAN: 0872767002371
ARCTIC F9 Pro PWM. Tipas: Ventiliatorius, Ventiliatoriaus skersmuo: 9,2 cm, Sukimosi greitis (min.): 600 RPM, Sukimosi greitis (maks.): 2000 RPM, Triukšmo lygis: 0,4 sonas, Didžiausias oro srautas: 39 cfm, Oro srautas: 66,3 m³/h, Ventiliatoriaus laikiklio tipas: Hidrodinaminis guolis (FDB). Įtampa: 12 V. Plotis: 92 mm, Ilgis: 92 mm, Aukštis: 34 mm. Produkto spalva: Juoda, Balta
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Вентиляторы Arctic F9 Pro PWM (AFACO-09PP0-GBA01) - OReol.eu | €5.00 |
|
www.topbiz.fr |
ARCTIC F9 Pro PWM Boitier PC Ventilateur 9,2 cm Noir, Blanc 1 pièce(s) | €26.18 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Veikimo charakteristikos | |
| Tinkama vieta | Kompiuterio korpusui |
| Tipas | Ventiliatorius |
| Ventiliatoriaus skersmuo | 9,2 cm |
| Palaikomi procesoriaus lizdai | Nepalaikomas |
| Procesorių suderinamumas | Nepalaikomas |
| Sukimosi greitis (min.) | 600 RPM |
| Sukimosi greitis (maks.) | 2000 RPM |
| Triukšmo lygis | 0,4 sonas |
| Didžiausias oro srautas | 39 cfm |
| Oro srautas | 66,3 m³/h |
| Impulsų pločio moduliacijos (PWM) palaikymas | |
| Ventiliatoriaus laikiklio tipas | Hidrodinaminis guolis (FDB) |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Juoda, Balta |
| Medžiaga | Plastikas |
| Ventiliatoriaus jungtis | 3-pin/4-pin |
| Kitos savybės | |
| Greičio detekcija | |
| Energijos valdymas | |
| Įtampa | 12 V |
| Nominali srovė | 0,24 A |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 92 mm |
| Ilgis | 92 mm |
| Aukštis | 34 mm |
| Svoris | 86 g |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84733080 |