Gamintojas: ABYSM
Modelis: AB831106
EAN: 6974560222407
ABYSM Arc Light ARGB 120mm Kit 5. Tipas: Ventiliatorius, Ventiliatoriaus skersmuo: 12 cm, Sukimosi greitis (min.): 600 RPM, Sukimosi greitis (maks.): 1500 RPM, Triukšmo lygis (didelis greitis): 28,3 dB, Didžiausias oro srautas: 56,6 cfm, Didžiausias oro slėgis: 1,16 mmH2O, Ventiliatoriaus laikiklio tipas: Graižtinis guolis. Produkto spalva: Balta
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Veikimo charakteristikos | |
| Tinkama vieta | Kompiuterio korpusui |
| Tipas | Ventiliatorius |
| Ventiliatoriaus skersmuo | 12 cm |
| Sukimosi greitis (min.) | 600 RPM |
| Sukimosi greitis (maks.) | 1500 RPM |
| Triukšmo lygis (didelis greitis) | 28,3 dB |
| Didžiausias oro srautas | 56,6 cfm |
| Didžiausias oro slėgis | 1,16 mmH2O |
| Impulsų pločio moduliacijos (PWM) palaikymas | |
| Ventiliatoriaus laikiklio tipas | Graižtinis guolis |
| Kiekis pakuotėje | 5 vnt |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (MTBF) | 30000 h |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Balta |
| Ventiliatorių skaičius | 5 ventiliatorius(iai / ių) |
| Ventiliatoriaus menčių skaičius | 9 |
| Apšvietimo LED | |
| Apšvietimo spalva | Mėlyna, Žalia, Raudona |
| Ventiliatoriaus jungtis | 3-pin + 4-pin |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai | SATA |
| LED valdiklis | |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimas | 5 W |
| Nominalioji įtampa | 12 V |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 350 g |
| Ventiliatoriaus matmenys (plotis x gylis x aukštis) | 120 x 25 x 120 mm |
| Kabelio ilgis | 0,5 m |
| Pakuotės plotis | 150 mm |
| Pakuotės gylis | 122 mm |
| Pakuotės aukštis | 135 mm |
| Paketo svoris | 1,99 kg |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai | CE, RoHS |
| Logistikos duomenys | |
| Gaminių skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžėje | 12 vnt |