Gamintojas: ARCTIC
Modelis: ACFAN00085A
EAN: 0872767008823
ARCTIC Fan Grill. Tipas: Ventiliatoriaus apsaugas, Medžiaga: Plienas, Produkto spalva: Nikelis. Plotis: 79 mm, Ilgis: 4 mm, Aukštis: 79 mm. Pakuotės plotis: 99 mm, Pakuotės gylis: 5 mm, Pakuotės aukštis: 125 mm. Aušinimo agentas: Oras
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.computerxtreme.de |
Arctic Lüftergitter 80mm, silber | €2.50 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Tipas | Ventiliatoriaus apsaugas |
| Produkto spalva | Nikelis |
| Medžiaga | Plienas |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 79 mm |
| Ilgis | 4 mm |
| Aukštis | 79 mm |
| Skersmuo | 8 cm |
| Svoris | 14 g |
| Montavimo skylių dažnis (H x V) | 71,5 x 71,5 mm |
| Kitos savybės | |
| Aušinimo agentas | Oras |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 99 mm |
| Pakuotės gylis | 5 mm |
| Pakuotės aukštis | 125 mm |
| Paketo svoris | 20 g |
| Pridėti sraigtai | Taip |