Gamintojas: Sony
Modelis: 1312-3901
EAN: 7311271603498
Sony Xperia XA2 Ultra. Ekrano įstrižainė: 15,2 cm (6"), Ekrano rezoliucija: 1920 x 1080 pikseliai. Procesoriaus šeima: Qualcomm Snapdragon, Procesoriaus modelis: 630. RAM talpa: 4 GB, Vidinės saugyklos talpa: 32 GB. Galinės kameros rezoliucija (skaitmeninė): 23 MP, Galinės kameros tipas: Viena kamera. Baterijos talpa: 3580 mAh. Produkto spalva: Juoda. Svoris: 221 g
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Sony Xperia XA2 Ultra 15,2 cm (6") 4G C tipo USB 4 GB 32 GB 3580 mAh Juoda | €602.89 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Programinė įranga | |
| Platforma | Android |
| Programėlės platinimo platforma | Google Play |
| „Google“ programos | Google Maps, Google Play, YouTube |
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 15,2 cm |
| Ekrano rezoliucija | 1920 x 1080 pikseliai |
| Ekrano stiklo tipas | Gorilla Glass |
| Lietimui jautri technologija | „Multi-touch“ |
| Liečiamo ekrano tipas | Talpinis |
| Antras ekranas | |
| Fotoaparatas | |
| Galinės kameros tipas | Viena kamera |
| Galinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 23 MP |
| Galinės kameros apertūros skaičius | 2 |
| Skaitmeninis priartinimas | 5 x |
| Priekinės kameros tipas | Dvigubas fotoaparatas |
| Priekinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 16 MP |
| Antros priekinės kameros skiriamoji geba (skaitmeninė) | 8 MP |
| Galinės kameros blykstė | |
| Blykstės tipas | LED |
| Optinio sensoriaus dydis | 25,4 / 2,3 mm |
| Maksimalus kadrų dažnis | 120 fps |
| Vaizdo įrašymo režimai | 2160p |
| Automatinis fokusavimas | |
| Priartinimo galimybė | |
| Veido aptikimas | |
| ISO jautrumas | 3200, 6400, 12800 |
| Vaizdo įrašymas | |
| Vaizdo stabilizatorius | |
| Naktinis rėžimas | |
| Geografinės vietos nustatymas | |
| Automatinis laikmatis | |
| Šypsenos aptikimas | |
| Tinklas | |
| Mobiliojo tinklo generavimas | 4G |
| SIM kortelės tipas | „NanoSIM“ |
| 2G standartai | Edge, GPRS, GSM |
| 3G standartai | HSPA+, UMTS |
| 4G standartai | LTE |
| „Wi-Fi“ | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Bluetooth profiliai | A2DP |
| Tethering (modem-mode) | |
| Mažo nuotolio radijo ryšys (NFC) | |
| Konstrukcija | |
| Forma | Plytelė |
| Produkto spalva | Juoda |
| Laikmenos | |
| RAM talpa | 4 GB |
| Vidinės saugyklos talpa | 32 GB |
| Suderinamos atminties kortelės | MicroSDXC |
| Maksimalus atminties kortelės dydis | 256 GB |
| USB duomenų saugykla | |
| Baterija | |
| Baterijos talpa | 3580 mAh |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 221 g |
| Plotis | 80 mm |
| Ilgis | 9,5 mm |
| Aukštis | 163 mm |
| Navigacija | |
| GPS | |
| Assisted GPS (A-GPS) | |
| GPS (palydovinis) | |
| GLONASS | |
| „Wi-Fi“ padėties nustatymas | |
| Pranešimai | |
| Trumpųjų pranešimų paslauga (SMS) | |
| MMS (Daugiaformačių pranešimų paslauga) | |
| Momentinis pranešimo perdavimas (IM) | |
| Pokalbių funkcija | |
| El. paštas | |
| Ryšys | |
| USB prievadas | |
| USB jungtis | C tipo USB |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| Veikimo charakteristikos | |
| Spartusis įkrovimas | |
| Pirštų antspaudų skaitytuvas | |
| Skrydžio režimas | |
| Garsiakalbis | |
| Mikrofono išjungimas | |
| Kontaktų grupių palaikymas | |
| Temos | Darbalaukio fonai |
| Asmeninės informacijos valdymas | Žadintuvas, Skaičiuotuvas, Kalendorius, Įvykių priminimas, Užrašai, Darbų sąrašas |
| Personalizacija | Piktogramos, Meniu, Nuorodos |
| Vibroskambutis | |
| Abonementas | |
| Prenumeratos tipas | Be prenumeratos |
| Multimedija | |
| FM radija | |
| Procesorius | |
| Procesoriaus šeima | Qualcomm Snapdragon |
| Procesoriaus modelis | 630 |
| Kitos savybės | |
| Lietimui jautrus ekranas | |
| Jutikliai | |
| Artimumo jutiklis | |
| Akcelerometras | |
| Aplinkos šviesos jutiklis | |
| Giroskopas | |
| Orientacijos jutiklis | |
| Pakuotės turinys | |
| Greitos pradžios vadovas | |
| Skambučių valdymas | |
| Konferencinio skambučio galimybė | |
| Skambintojo ID | |
| Skambučio laukimas | |
| Greitas rinkimas | |
| Skambučių peradresavimas | |
| Skambučių laikmatis | |
| Skambučio užlaikymas | |