Gamintojas: Sony
Modelis: XQCQ54C0B.EEAC
EAN: 4589771647431
Be galo stilingas ir galingas Samsung Galaxy S21+ 5G išmanusis telefonas ne tik patiks akiai, bet ir sužavės savo funkcionalumu. Šis telefonas turi 6.7 colių dinaminį AMOLED ekraną, kuris suteikia aukštą raiškumą ir ryškumą. Didžiulis 4800 mAh baterijos talpa leis naudotis telefonu ilgai, o greitas įkrovimas ir belaidis įkrovimas leis vartotojams užpildyti bateriją greitai ir patogiai.
Samsung Galaxy S21+ 5G taip pat pasižymi puikia kamerų sistema, kurioje įdiegta tam tikrų naujovių. Trijų kamerų rinkinys leidžia vartotojams kurti aukštos kokybės nuotraukas ir video įrašus, o didelės raiškos kamera - net iki 64 megapikselių - užtikrina ryškius ir išsamius vaizdus. Telefonas taip pat turi 8 GB RAM, vidinę atmintį 128 GB ir gali lengvai tvarkyti suderintas atminties korteles iki 1 TB. Be to, Galaxy S21+ 5G turi modernią „5G“ technologiją, laikoma labiausiai pažangia ir greita interneto prieigos technologija, taip pat siūlo patogius saugos sprendimus, tokiais kaip veido atpažinimas ir pirštų antspaudų skeneris.
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Sony Xperia X5 IV 5G 128GB D.Sim - Black 15,5 cm (6.1") Dviguba SIM jungtis Android 12 C tipo USB 8 GB 5000 mAh Juoda | €1577.53 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 15,5 cm |
| Ekrano rezoliucija | 2520 x 1080 pikseliai |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Ekrano tipas | OLED |
| Ekrano stiklo tipas | Gorilla Glass |
| „Gorilla Glass“ versija | Gorilla Glass Victus |
| Natūralus kraštinių santykis | 21:9 |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 120 Hz |
| Programinė įranga | |
| Platforma | Android |
| Numatyta operacinė sistema | Android 12 |
| „Google“ programos | Google Cast |
| Tinklas | |
| Vietos SIM kortelėms | Dviguba SIM jungtis |
| Mobiliojo tinklo generavimas | 5G |
| SIM kortelės tipas | „NanoSIM“ + „eSIM“ |
| „Wi-Fi“ | |
| Wi-Fi standartai | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| „aptX“ technologija | |
| Bluetooth profiliai | LDAC |
| Palaikomi 3G dažniai | 800,850,900,1700,1900,2100 MHz |
| Mažo nuotolio radijo ryšys (NFC) | |
| Fotoaparatas | |
| Galinės kameros tipas | Trigubas fotoaparatas |
| Antrosios galinės kameros jutiklio dydis | 1/3.5 " |
| Galinės kameros jutiklio dydis | 1/1.7 " |
| Trečiosios galinės kameros jutiklio dydis | 1/2.5 " |
| Galinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 12 MP |
| Antros galinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 12 MP |
| Trečios galinės kameros skiriamoji geba (skaitmeninė) | 12 MP |
| Galinės kameros apertūros skaičius | 1,7 |
| Antros galinės kameros apertūros skaičius | 2,4 |
| Trečios galinės kameros diafragmos numeris | 2,2 |
| Galinės kameros matymo lauko (FOV) kampas | 82 ° |
| Antrosios galinės kameros matymo lauko (FOV) kampas | 40 ° |
| Trečios galinės kameros matymo lauko (FOV) kampas | 124 ° |
| Galinės kameros židinio nuotolis | 2,4 cm |
| Antrosios galinės kameros židinio nuotolis | 6 cm |
| Trečiosios galinės kameros židinio nuotolis | 1,6 cm |
| Priekinės kameros tipas | Viena kamera |
| Priekinės kameros jutiklio dydis | 1/2.9 " |
| Priekinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 12 MP |
| Priekinės kameros apertūros skaičius | 2 |
| Priekinės kameros matymo lauko (FOV) kampas | 83 ° |
| Jutiklio tipas | Exmor RS |
| Maksimalus kadrų dažnis | 120 fps |
| Automatinis fokusavimas | |
| Palaikomi kameros vaizdo formatai | JPEG |
| Palaikomi kameros vaizdo įrašų formatai | H.264 |
| Konstrukcija | |
| Forma | Plytelė |
| Produkto spalva | Juoda |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas | IPX8, IP6X |
| Laikmenos | |
| RAM talpa | 8 GB |
| Vidinės saugyklos talpa | 128 GB |
| Suderinamos atminties kortelės | MicroSDXC |
| Maksimalus atminties kortelės dydis | 1000 GB |
| Baterija | |
| Baterijos talpa | 5000 mAh |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 172 g |
| Plotis | 67 mm |
| Ilgis | 8,2 mm |
| Aukštis | 156 mm |
| Pakuotės plotis | 92 mm |
| Pakuotės gylis | 190 mm |
| Pakuotės aukštis | 26 mm |
| Paketo svoris | 304 g |
| Navigacija | |
| GPS | |
| GPS (palydovinis) | |
| „BeiDou“ | |
| GLONASS | |
| „Galileo“ | |
| „Quasi-Zenith Satellite System“ (QZSS) | |
| Ryšys | |
| USB prievadas | |
| USB jungtis | C tipo USB |
| USB versija | USB 3.2 Gen 2x2 |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| Veikimo charakteristikos | |
| Spartusis įkrovimas | |
| Belaidis įkrovimas | |
| Sparčiojo įkrovimo technologija | Power Delivery |
| Pirštų antspaudų skaitytuvas | |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Procesorius | |
| Procesoriaus šeima | Qualcomm Snapdragon |
| Procesoriaus modelis | 8 Gen 1 |
| Techniniai duomenys | |
| Prekių klasifikavimo automatizuota sekimo sistema (CCATS) | 8517130000 |
| Multimedija | |
| Palaikomi audio formatai | AAC+, AAC-ELD, AAC-LC, AAC-LD, AMR-NB, AMR-WB, FLAC, MIDI, MP3 |
| Palaikomi vaizdo formatai | H.263, H.264, H.265, MPEG4, VP8, VP9 |