Gamintojas: Sony
Modelis: 1320-4898
EAN: 7311271630777
Sony Xperia 5. Ekrano įstrižainė: 15,5 cm (6.1"), Ekrano rezoliucija: 1080 x 2520 pikseliai, Ekrano tipas: OLED. Procesoriaus šeima: Qualcomm Snapdragon, Procesoriaus modelis: 855. RAM talpa: 6 GB, Vidinės saugyklos talpa: 128 GB. Galinės kameros rezoliucija (skaitmeninė): 12 MP, Galinės kameros tipas: Trigubas fotoaparatas. Numatyta operacinė sistema: Android 9.0. Baterijos talpa: 3140 mAh. Produkto spalva: Juoda. Svoris: 164 g
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 15,5 cm |
| Ekrano rezoliucija | 1080 x 2520 pikseliai |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Ekrano tipas | OLED |
| Ekrano stiklo tipas | Gorilla Glass |
| „Gorilla Glass“ versija | Gorilla Glass 6 |
| Natūralus kraštinių santykis | 21:9 |
| Lietimui jautri technologija | „Multi-touch“ |
| Palaikoma HDR | Taip |
| Liečiamo ekrano tipas | Talpinis |
| Programinė įranga | |
| Platforma | Android |
| Numatyta operacinė sistema | Android 9.0 |
| Programėlės platinimo platforma | Google Play |
| „Google“ programos | Google Maps, Google Play |
| Fotoaparatas | |
| Galinės kameros tipas | Trigubas fotoaparatas |
| Antrosios galinės kameros jutiklio dydis | 1/3.4 " |
| Galinės kameros jutiklio dydis | 1/2.6 " |
| Galinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 12 MP |
| Antros galinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 12 MP |
| Trečios galinės kameros skiriamoji geba (skaitmeninė) | 12 MP |
| Galinės kameros apertūros skaičius | 1,6 |
| Antros galinės kameros apertūros skaičius | 2,4 |
| Trečios galinės kameros diafragmos numeris | 2,4 |
| Galinės kameros pikselių dydis | 1,4 µm |
| Antrosios galinės kameros pikselių dydis | 1 µm |
| Trečios galinės kameros pikselių dydis | 1 µm |
| Optinis sumažinimas | 2 x |
| Skaitmeninis priartinimas | 5 x |
| Priekinės kameros tipas | Viena kamera |
| Priekinės kameros jutiklio dydis | 1/4 " |
| Priekinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 8 MP |
| Priekinės kameros apertūros skaičius | 2 |
| Priekinės kameros pikselių dydis | 1,12 µm |
| Galinės kameros blykstė | Taip |
| Blykstės tipas | LED |
| Video fiksavimo rezoliucija (maksimali) | 3840 x 2160 pikseliai |
| Vaizdo įrašymo režimai | 1080p, 2160p |
| Automatinis fokusavimas | Taip |
| Vaizdo įrašymas | Taip |
| Video stabilizer | Taip |
| Vaizdo stabilizatorius | Taip |
| Geografinės vietos nustatymas | Taip |
| Tinklas | |
| Mobiliojo tinklo generavimas | 4G |
| SIM kortelės tipas | „NanoSIM“ |
| 2G standartai | Edge, GPRS, GSM |
| 3G standartai | HSPA+, UMTS |
| 4G standartai | LTE |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Wi-Fi standartai | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Taip |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| 2G dažniai (pirminė SIM) | 850,900,1800,1900 MHz |
| Tethering (modem-mode) | Taip |
| Mažo nuotolio radijo ryšys (NFC) | Taip |
| Konstrukcija | |
| Forma | Plytelė |
| Produkto spalva | Juoda |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas | IP65, IP68 |
| Laikmenos | |
| RAM talpa | 6 GB |
| Vidinės saugyklos talpa | 128 GB |
| Suderinamos atminties kortelės | MicroSDXC |
| Maksimalus atminties kortelės dydis | 512 GB |
| USB duomenų saugykla | Taip |
| Baterija | |
| Baterijos talpa | 3140 mAh |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 164 g |
| Plotis | 68 mm |
| Ilgis | 8,2 mm |
| Aukštis | 158 mm |
| Navigacija | |
| GPS | Taip |
| Assisted GPS (A-GPS) | Taip |
| GPS (palydovinis) | Taip |
| GLONASS | Taip |
| Elektroninis kompasas | Taip |
| „Wi-Fi“ padėties nustatymas | Taip |
| Pranešimai | |
| Trumpųjų pranešimų paslauga (SMS) | Taip |
| MMS (Daugiaformačių pranešimų paslauga) | Taip |
| Momentinis pranešimo perdavimas (IM) | Taip |
| Pokalbių funkcija | Taip |
| El. paštas | Taip |
| Teksto prognozavimo sistema | Taip |
| Ryšys | |
| USB prievadas | Taip |
| USB jungtis | C tipo USB |
| USB versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Veikimo charakteristikos | |
| Belaidis įkrovimas | Ne |
| Pirštų antspaudų skaitytuvas | Taip |
| Mikrofono išjungimas | Taip |
| Temos | Darbalaukio fonai |
| Skrydžio režimas | Taip |
| Garsiakalbis | Taip |
| Kontaktų grupių palaikymas | Taip |
| Personalizacija | Piktogramos, Meniu |
| Asmeninės informacijos valdymas | Žadintuvas, Skaičiuotuvas, Kalendorius |
| Vibroskambutis | Taip |
| Procesorius | |
| Procesoriaus šeima | Qualcomm Snapdragon |
| Procesoriaus modelis | 855 |
| Kitos savybės | |
| Lietimui jautrus ekranas | Taip |
| Jutikliai | |
| Akcelerometras | Taip |
| Aplinkos šviesos jutiklis | Taip |
| Artimumo jutiklis | Taip |
| Giroskopas | Taip |
| Orientacijos jutiklis | Taip |
| Holo jutiklis | Taip |
| Pakuotės turinys | |
| Kintamosios srovės adapteris | Taip |
| Greitos pradžios vadovas | Taip |
| Instrukcija | Taip |
| Pridėti kabeliai | C tipo USB |
| Skambučių valdymas | |
| Konferencinio skambučio galimybė | Taip |
| Greitas rinkimas | Taip |
| Skambučio laukimas | Taip |
| Skambintojo ID | Taip |
| Skambučių peradresavimas | Taip |
| Skambučio užlaikymas | Taip |
| Skambučių laikmatis | Taip |
| Multimedija | |
| Audio sistema | Dolby Atmos |
| Palaikomi audio formatai | AAC, AAC+, ALAC, AMR-NB, AMR-WB, DSD, FLAC, LPCM, MIDI, MP3, OPUS, PCM, Vorbis, WMA |
| Palaikomi vaizdo formatai | H.263, H.264, H.265, VP8, VP9 |
| Palaikomi vaizdo formatai | ARW, BMP, CR2, DNG, GIF, HEIF, JPEG, NEF, ORF, PEF, PNG, RW2, WBMP, WEBP |