Gamintojas: Samsung
Modelis: SM-M336BZNGEUE
EAN: 8806094179859
Samsung Galaxy SM-M336B/DS 16,8 cm (6.6") dviguba SIM jungtis 5G C tipo USB 6 GB 128 GB 5000 mAh Ruda yra išmanusis telefonas, sukurtas žinomo gamintojo Samsung. Tai puikus pasirinkimas tiems, kas ieško galingo ir modernaus telefono su daugeliu funkcijų.
Viena iš svarbiausių šio telefono ypatybių yra galimybė naudoti dvigubą SIM kortelę. Tai leidžia naudoti du skirtingus telefono numerius viename telefone, padeda išlaikyti darbo ir asmenines skambučių korespondencijas atskirai.
Telefonas turi stulbinamą 16,8 cm (6.6") įstrižainės ekraną su 1080 x 2408 pikselių rezoliucija. Tai garantuoja ryškius ir aštrius vaizdus bei malonų naudojimo patirtį. Be to, ekrano liečiamoji technologija užtikrina patogų ir jautrų naudojimą.
Galaxy SM-M336B/DS yra aprūpintas 6 GB RAM atminties ir 128 GB vidinės saugyklos. Tai leidžia atlikti sudėtingas užduotis ir saugoti daugybę failų, nuotraukų ir vaizdo įrašų.
Nepamirškime apie puikią šio telefono kamerą. Galinė kamera su 50 MP rezoliucija ir keturių dalių kamera užtikrina kokybišką ir aštrų vaizdą. Priekinė kamera su 8 MP rezoliucija leidžia tiksliai ir ryškiai fotografuoti save arba daryti video skambučius.
Dėl galingos 5000 mAh baterijos galima ilgai mėgautis telefonu be baimės dėl išsikrovimo. Įvairūs ryšio palaikymo standartai, tokių kaip Wi-Fi, Bluetooth ir 5G, suteikia jums daugiau galimybių naudoti telefoną ryšio priemonėmis.
Tokie privalumai kaip pirštų antspaudų skaitytuvas, GSP, GLONASS, akcelerometras ir giroskopas padeda padidinti telefono našumą ir suteikia papildomų funkcijų.
Samsung Galaxy SM-M336B/DS 16,8 cm (6.6") dviguba SIM jungtis 5G C tipo USB 6 GB 128 GB 5000 mAh Ruda yra išmanusis telefonas, kuris derina aukštą našumą, patogumą ir modernų dizainą. Tai puikus pasirinkimas tiems, kas nori galingo ir inovatyvaus telefono.
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Programinė įranga | |
| Platforma | Android |
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 16,8 cm |
| Ekrano rezoliucija | 1080 x 2408 pikseliai |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Ekrano tipas | TFT |
| Ekrano spalvų skaičius | 16 milijonų spalvų |
| Liečiamo ekrano tipas | Talpinis |
| Tinklas | |
| Vietos SIM kortelėms | Dviguba SIM jungtis |
| Mobiliojo tinklo generavimas | 5G |
| SIM kortelės tipas | „NanoSIM“ |
| 3G standartai | UMTS |
| 4G standartai | LTE-TDD |
| „Wi-Fi“ | |
| Wi-Fi standartai | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.1 |
| Palaikomi 3G dažniai | 850,900,1900,2100 MHz |
| Palaikomi 4G dažniai | 700,800,850,900,1800,1900,2100,2300,2500,2600 MHz |
| Dera 5G dažnių juosta | 700,800,850,900,1800,2100,2300,2600,3500 MHz |
| „Wi-Fi Direct“ | |
| Mažo nuotolio radijo ryšys (NFC) | |
| Fotoaparatas | |
| Galinės kameros tipas | Keturių dalių kamera |
| Galinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 50 MP |
| Antros galinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 5 MP |
| Trečios galinės kameros skiriamoji geba (skaitmeninė) | 2 MP |
| Ketvirtos galinės kameros rezoliucija (skaitinė) | 2 MP |
| Galinės kameros apertūros skaičius | 1,8 |
| Antros galinės kameros apertūros skaičius | 2,2 |
| Trečios galinės kameros diafragmos numeris | 2,4 |
| Ketvirtos galinės kameros diafragmų skaičius | 2,4 |
| Skaitmeninis priartinimas | 10 x |
| Priekinės kameros tipas | Viena kamera |
| Priekinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 8 MP |
| Priekinės kameros apertūros skaičius | 2,2 |
| Galinės kameros blykstė | |
| Blykstės tipas | LED |
| Video fiksavimo rezoliucija (maksimali) | 3840 x 2160 pikseliai |
| Maksimalus kadrų dažnis | 30 fps |
| Rezoliucija pagal fiksavimo greitį | 3840x2160@30fps |
| Vaizdo įrašymo režimai | 2160p |
| Automatinis fokusavimas | |
| Konstrukcija | |
| Forma | Plytelė |
| Produkto spalva | Ruda |
| Spalva: | Brown |
| Laikmenos | |
| RAM talpa | 6 GB |
| Vidinės saugyklos talpa | 128 GB |
| Suderinamos atminties kortelės | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimalus atminties kortelės dydis | 1024 GB |
| Baterija | |
| Baterijos talpa | 5000 mAh |
| Išimama baterija | |
| Pokalbio trukmė (4 G) | 44 h |
| Naršymo laikas („Wi-Fi“) | 22 h |
| Naršymo laikas (4G) | 21 h |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 198 g |
| Plotis | 76,9 mm |
| Ilgis | 8,4 mm |
| Aukštis | 165,4 mm |
| Navigacija | |
| GPS | |
| GPS (palydovinis) | |
| GLONASS | |
| „BeiDou“ | |
| „Galileo“ | |
| „Quasi-Zenith Satellite System“ (QZSS) | |
| Procesorius | |
| Procesoriaus dažnis | 2,4 GHz |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Ryšys | |
| USB prievadas | |
| USB jungtis | C tipo USB |
| USB versija | 2.0 |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| Abonementas | |
| Prenumeratos tipas | Be prenumeratos |
| Kitos savybės | |
| Lietimui jautrus ekranas | |
| Jutikliai | |
| Aplinkos šviesos jutiklis | |
| Akcelerometras | |
| Giroskopas | |
| Magnetinis jutiklis | |
| Veikimo charakteristikos | |
| Pirštų antspaudų skaitytuvas | |
| Multimedija | |
| Palaikomi vaizdo režimai | 2160i |
| Palaikomi audio formatai | 3GA, AAC, AMR, AWB, FLAC, IMY, M4A, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, XMF |
| Palaikomi vaizdo formatai | 3G2, 3GP, AVI, FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM |
| Sertifikatai | |
| SAR galvai (ES) | 1,042 W/kg |
| SAR kūnui (ES) | 1,378 W/kg |
| Galūnių SAR (ES) | 1,94 W/kg |