Gamintojas: Samsung
Modelis: SM-G950FZVA
EAN: 5056200510936
Samsung Galaxy S8 SM-G950F. Ekrano įstrižainė: 14,7 cm (5.8"), Ekrano rezoliucija: 1440 x 2960 pikseliai, Ekrano tipas: SAMOLED. Procesoriaus dažnis: 2,3 GHz. RAM talpa: 4 GB, RAM tipas: LPDDR4, Vidinės saugyklos talpa: 64 GB. Galinės kameros rezoliucija (skaitmeninė): 12 MP, Galinės kameros tipas: Viena kamera. Vietos SIM kortelėms: Viena SIM. Numatyta operacinė sistema: Android 7.0. Baterijos talpa: 3000 mAh. Produkto spalva: Pilka. Svoris: 155 g
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.ldlc.com |
Samsung Galaxy S8 SM-G950F Orchidée 64 Go · Reconditionné | €198.99 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Programinė įranga | |
| Platforma | Android |
| Numatyta operacinė sistema | Android 7.0 |
| Programėlės platinimo platforma | Google Play |
| „Google“ programos | Google Maps, Google Play, YouTube |
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 14,7 cm |
| Ekrano rezoliucija | 1440 x 2960 pikseliai |
| Ekrano forma | Ekranas lenktais kraštais |
| Ekrano tipas | SAMOLED |
| Ekrano spalvų skaičius | 16 milijonų spalvų |
| Lietimui jautri technologija | „Multi-touch“ |
| Liečiamo ekrano tipas | Talpinis |
| Pikselių tankumas | 570 ppi |
| Užapvalinti ekrano kampai | |
| Antras ekranas | |
| Tinklas | |
| Vietos SIM kortelėms | Viena SIM |
| Mobiliojo tinklo generavimas | 4G |
| SIM kortelės tipas | „NanoSIM“ |
| 2G standartai | GSM |
| 3G standartai | TD-SCDMA, UMTS, WCDMA |
| 4G standartai | LTE |
| „Wi-Fi“ | |
| Wi-Fi standartai | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Bluetooth profiliai | A2DP, AVCTP, HFP, HID, HOGP, HSP, MAP, OPP, PAN, PBAP |
| 2G dažniai (pirminė SIM) | 850,900,1800,1900 MHz |
| Palaikomi 3G dažniai | 850,900,1900,2100 MHz |
| Palaikomi 4G dažniai | 700,800,850,900,1800,1900,2100,2300,2500,2600 MHz |
| „Wi-Fi Direct“ | |
| Tethering (modem-mode) | |
| Mažo nuotolio radijo ryšys (NFC) | |
| Fotoaparatas | |
| Galinės kameros tipas | Viena kamera |
| Galinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 12 MP |
| Galinės kameros rezoliucija | 4032 x 3024 pikseliai |
| Galinės kameros apertūros skaičius | 1,7 |
| Antros galinės kameros apertūros skaičius | 1,7 |
| Skaitmeninis priartinimas | 8 x |
| Priekinės kameros tipas | Viena kamera |
| Priekinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 8 MP |
| Priekinės kameros apertūros skaičius | 1,7 |
| Galinės kameros blykstė | |
| Blykstės tipas | LED |
| Optinio sensoriaus dydis | 25,4 / 2,55 mm |
| Maksimalus kadrų dažnis | 60 fps |
| Rezoliucija pagal fiksavimo greitį | 1920x1080@60fps, 3840x2160@30fps |
| Vaizdo įrašymo režimai | 1080p, 2160p, 720p |
| Automatinis fokusavimas | |
| Priartinimo galimybė | |
| Veido aptikimas | |
| Vaizdo įrašymas | |
| Video stabilizer | |
| Vaizdo stabilizatorius | |
| Naktinis rėžimas | |
| Geografinės vietos nustatymas | |
| Automatinis laikmatis | |
| Šypsenos aptikimas | |
| Konstrukcija | |
| Forma | Plytelė |
| Produkto spalva | Pilka |
| Spalva: | Orchid Gray |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas | IP68 |
| Apsaugos ypatybės | Atsparus dulkėms, Atsparus vandeniui |
| Laikmenos | |
| RAM talpa | 4 GB |
| Vidinės saugyklos talpa | 64 GB |
| RAM laikrodžio greitis | 1866 MHz |
| RAM tipas | LPDDR4 |
| Suderinamos atminties kortelės | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimalus atminties kortelės dydis | 256 GB |
| USB duomenų saugykla | |
| Baterija | |
| Baterijos talpa | 3000 mAh |
| Kalbėjimo laikas (3G) | 20 h |
| Budėjimo laikas (3G) | 20 h |
| Naršymo laikas („Wi-Fi“) | 14 h |
| Naršymo laikas (3G) | 11 h |
| Naršymo laikas (4G) | 12 h |
| Nepertraukiama garso įrašo perklausa | 44 h |
| Nepertraukiama garso įrašo perklausa (išjungus ekraną) | 67 h |
| Nepertraukiama vaizdo įrašo peržiūra | 16 h |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 155 g |
| Plotis | 68,1 mm |
| Ilgis | 8 mm |
| Aukštis | 148,9 mm |
| Navigacija | |
| GPS | |
| Assisted GPS (A-GPS) | |
| GPS (palydovinis) | |
| GLONASS | |
| „BeiDou“ | |
| „Galileo“ | |
| Elektroninis kompasas | |
| „Wi-Fi“ padėties nustatymas | |
| Procesorius | |
| Procesoriaus dažnis | 2,3 GHz |
| Procesoriaus branduoliai | 4 |
| 64-bitų apdorojimas | |
| Koprocesorius | |
| Koprocesoriaus dažnis | 1,7 GHz |
| Koprocesoriaus branduoliai | 4 |
| Pranešimai | |
| Trumpųjų pranešimų paslauga (SMS) | |
| MMS (Daugiaformačių pranešimų paslauga) | |
| Momentinis pranešimo perdavimas (IM) | |
| Pokalbių funkcija | |
| El. paštas | |
| Veikimo charakteristikos | |
| Video skambutis | |
| Spartusis įkrovimas | |
| Belaidis įkrovimas | |
| Pirštų antspaudų skaitytuvas | |
| Mikrofono išjungimas | |
| Skrydžio režimas | |
| Asmeninės informacijos valdymas | Žadintuvas, Skaičiuotuvas, Kalendorius, Įvykių priminimas, Užrašai, Darbų sąrašas |
| Kontaktų grupių palaikymas | |
| Temos | Darbalaukio fonai |
| Personalizacija | Piktogramos, Meniu, Nuorodos |
| Balso rinkimas | |
| Garsiakalbis | |
| Vibroskambutis | |
| Ryšys | |
| USB prievadas | |
| USB jungtis | C tipo USB |
| USB versija | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| Mobilusis didelės raiškos saitas (MHL) | |
| Įgalinta ANT+ funkcija | |
| Abonementas | |
| Prenumeratos tipas | Be prenumeratos |
| Multimedija | |
| FM radija | |
| Atkūrimo režimai | Mastelio keitimas |
| Palaikomi audio formatai | 3GA, AAC, AMR, AWB, FLAC, IMY, M4A, Vidurinė, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, WMA, XMF |
| Palaikomi vaizdo formatai | 3G2, 3GP, ASF, AVI, FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM, WMV |
| Kitos savybės | |
| Lietimui jautrus ekranas | |
| Jutikliai | |
| Artimumo jutiklis | |
| Aplinkos šviesos jutiklis | |
| Akcelerometras | |
| Giroskopas | |
| Orientacijos jutiklis | |
| Barometras | |
| Magnetinis jutiklis | |
| Atstumo jutiklis | |
| Pakuotės turinys | |
| Kintamosios srovės adapteris | |
| Greitos pradžios vadovas | |
| Pridėti kabeliai | C tipo USB |
| Pridedama laisvų rankų įranga | |
| Skambučių valdymas | |
| Greitas rinkimas | |
| Skambučio laukimas | |
| Skambintojo ID | |
| Skambučio užlaikymas | |
| Skambučių laikmatis | |
| Skambučių peradresavimas | |
| Konferencinio skambučio galimybė | |
| Sertifikatai | |
| SAR galvai (ES) | 0,315 W/kg |
| SAR kūnui (ES) | 1,27 W/kg |