Gamintojas: Samsung
Modelis: SM-G973FZWDVD2
EAN: 8801643722203
Samsung Galaxy S10 SM-G973F. Ekrano įstrižainė: 15,5 cm (6.1"), Ekrano rezoliucija: 1440 x 3040 pikseliai, Ekrano tipas: OLED. Procesoriaus dažnis: 2,7 GHz, Procesoriaus šeima: Samsung Exynos, Procesoriaus modelis: 9820. RAM talpa: 8 GB, RAM tipas: LPDDR4X, Vidinės saugyklos talpa: 128 GB. Galinės kameros rezoliucija (skaitmeninė): 12 MP, Galinės kameros tipas: Trigubas fotoaparatas. Vietos SIM kortelėms: Dviguba SIM jungtis. Baterijos talpa: 3400 mAh. Produkto spalva: Balta. Svoris: 157 g
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 15,5 cm |
| Ekrano rezoliucija | 1440 x 3040 pikseliai |
| Ekrano forma | Ekranas lenktais kraštais |
| Ekrano tipas | OLED |
| Rodymo technologijos prekinis pavadinimas | Dynamic AMOLED |
| Ekrano stiklo tipas | Gorilla Glass |
| Ekrano spalvų skaičius | 16 milijonų spalvų |
| Natūralus kraštinių santykis | 19:9 |
| Palaikoma HDR | Taip |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Pikselių tankumas | 550 ppi |
| Liečiamo ekrano tipas | Talpinis |
| Užapvalinti ekrano kampai | Taip |
| Programinė įranga | |
| Platforma | Android |
| Programėlės platinimo platforma | Google Play |
| „Google“ programos | Google Maps, Google Play, YouTube |
| Virtualus asistentas | Samsung Bixby |
| Tinklas | |
| Vietos SIM kortelėms | Dviguba SIM jungtis |
| Mobiliojo tinklo generavimas | 4G |
| SIM kortelės tipas | „NanoSIM“ |
| 3G standartai | TD-SCDMA, UMTS, WCDMA |
| 4G standartai | LTE |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Wi-Fi standartai | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Taip |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Palaikomi 3G dažniai | 850,900,1900,2100 MHz |
| Palaikomi 4G dažniai | 700,800,850,900,1800,1900,2100,2600 MHz |
| Tethering (modem-mode) | Taip |
| „Wi-Fi Direct“ | Taip |
| MIMO | Taip |
| Mažo nuotolio radijo ryšys (NFC) | Taip |
| Fotoaparatas | |
| Galinės kameros tipas | Trigubas fotoaparatas |
| Galinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 12 MP |
| Antros galinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 12 MP |
| Trečios galinės kameros skiriamoji geba (skaitmeninė) | 16 MP |
| Galinės kameros dvigubų diafragmų skaičius | 1.5/2.4 |
| Antros galinės kameros apertūros skaičius | 2,4 |
| Trečios galinės kameros diafragmos numeris | 2,2 |
| Galinės kameros matymo lauko (FOV) kampas | 77 ° |
| Antrosios galinės kameros matymo lauko (FOV) kampas | 45 ° |
| Optinis sumažinimas | 2 x |
| Skaitmeninis priartinimas | 10 x |
| Priekinės kameros tipas | Viena kamera |
| Priekinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 10 MP |
| Priekinės kameros apertūros skaičius | 1,9 |
| Priekinės kameros matymo lauko (FOV) kampas | 80 ° |
| Galinės kameros blykstė | Taip |
| Blykstės tipas | LED |
| Video fiksavimo rezoliucija (maksimali) | 3840 x 2160 pikseliai |
| Maksimalus kadrų dažnis | 960 fps |
| Rezoliucija pagal fiksavimo greitį | 1920x1080@30fps, 3840x2160@30fps |
| Vaizdo įrašymo režimai | 720p, 1080p, 2160p |
| Automatinis fokusavimas | Taip |
| Veido aptikimas | Taip |
| Video stabilizer | Taip |
| Vaizdo stabilizatorius | Taip |
| „Multi-shot“ režimas | Taip |
| Automatinis laikmatis | Taip |
| Geografinės vietos nustatymas | Taip |
| Naktinis rėžimas | Taip |
| Konstrukcija | |
| Forma | Plytelė |
| Produkto spalva | Balta |
| Spalva: | Prism White |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas | IP68 |
| Apsaugos ypatybės | Atsparus dulkėms, Atsparus vandeniui |
| Laikmenos | |
| RAM talpa | 8 GB |
| Vidinės saugyklos talpa | 128 GB |
| RAM tipas | LPDDR4X |
| Suderinamos atminties kortelės | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimalus atminties kortelės dydis | 512 GB |
| USB duomenų saugykla | Taip |
| Baterija | |
| Baterijos talpa | 3400 mAh |
| „Wireless PowerShare“ funkcija | Taip |
| Kalbėjimo laikas (3G) | 21 h |
| Naršymo laikas („Wi-Fi“) | 14 h |
| Naršymo laikas (3G) | 12 h |
| Naršymo laikas (4G) | 14 h |
| Nepertraukiama garso įrašo perklausa | 81 h |
| Nepertraukiama vaizdo įrašo peržiūra | 18 h |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 157 g |
| Plotis | 70,4 mm |
| Ilgis | 7,8 mm |
| Aukštis | 149,9 mm |
| Navigacija | |
| GPS | Taip |
| GPS (palydovinis) | Taip |
| „BeiDou“ | Taip |
| GLONASS | Taip |
| „Galileo“ | Taip |
| „Wi-Fi“ padėties nustatymas | Taip |
| Procesorius | |
| Procesoriaus dažnis | 2,7 GHz |
| Procesoriaus šeima | Samsung Exynos |
| Procesoriaus modelis | 9820 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Koprocesorius | Taip |
| Koprocesoriaus dažnis | 1,9 GHz |
| Pranešimai | |
| Trumpųjų pranešimų paslauga (SMS) | Taip |
| MMS (Daugiaformačių pranešimų paslauga) | Taip |
| El. paštas | Taip |
| Veikimo charakteristikos | |
| Video skambutis | Taip |
| Spartusis įkrovimas | Taip |
| Belaidis įkrovimas | Taip |
| Pirštų antspaudų skaitytuvas | Taip |
| Veido atpažinimas | Taip |
| Garsiakalbis | Taip |
| Vibroskambutis | Taip |
| Ryšys | |
| USB prievadas | Taip |
| USB jungtis | C tipo USB |
| USB versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| Įgalinta ANT+ funkcija | Taip |
| Abonementas | |
| Prenumeratos tipas | Be prenumeratos |
| Kitos savybės | |
| Lietimui jautrus ekranas | Taip |
| Jutikliai | |
| Aplinkos šviesos jutiklis | Taip |
| Akcelerometras | Taip |
| Artimumo jutiklis | Taip |
| Giroskopas | Taip |
| Geomagnetinis jutiklis | Taip |
| Holo jutiklis | Taip |
| Slėgio jutiklis | Taip |
| Barometras | Taip |
| Orientacijos jutiklis | Taip |
| Pakuotės turinys | |
| Kintamosios srovės adapteris | Taip |
| Greitos pradžios vadovas | Taip |
| Pridėti kabeliai | C tipo USB |
| Išstūmimo kaištis | Taip |
| Pridedama laisvų rankų įranga | Taip |
| Multimedija | |
| Garsiakalbiai | Stereo |
| Audio sistema | Dolby Atmos |
| Palaikomi audio formatai | 3GA, AAC, AMR, APE, AWB, DFF, DSF, FLAC, IMY, M4A, Vidurinė, MIDI, MP3, MXMF, OGG, OTA, RTTTL, WAV, WMA, XMF |
| Palaikomi vaizdo formatai | 3G2, 3GP, ASF, AVI, FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM, WMV |
| Sertifikatai | |
| SAR galvai (ES) | 0,477 W/kg |
| SAR kūnui (ES) | 1,593 W/kg |