Gamintojas: OPPO
Modelis: 5988255
EAN: 6944284679757
OPPO Find X3 Neo . Ekrano įstrižainė: 16,6 cm (6.55"), Ekrano rezoliucija: 2400 x 1080 pikseliai, Ekrano tipas: AMOLED. Procesoriaus dažnis: 2,8 GHz, Procesoriaus šeima: Qualcomm Snapdragon, Procesoriaus modelis: 865. RAM talpa: 12 GB, Vidinės saugyklos talpa: 256 GB. Galinės kameros rezoliucija (skaitmeninė): 50 MP, Galinės kameros tipas: Keturių dalių kamera. Vietos SIM kortelėms: Dviguba SIM jungtis. Numatyta operacinė sistema: ColorOS 11.1. Baterijos talpa: 4500 mAh. Produkto spalva: Sidabras. Svoris: 184 g
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.ldlc.com |
OPPO Find X3 Neo 5G Argent · Reconditionné | €269.00 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Programinė įranga | |
| Platforma | Android |
| Numatyta operacinė sistema | ColorOS 11.1 |
| Operacinės sistemos atšaka | ColorOS 11.1 |
| Programėlės platinimo platforma | Google Play |
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 16,6 cm |
| Ekrano rezoliucija | 2400 x 1080 pikseliai |
| Ekrano forma | Ekranas lenktais kraštais |
| Ekrano tipas | AMOLED |
| Natūralus kraštinių santykis | 20:9 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 5000000:1 |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 90 Hz |
| Ekrano ryškumas | 500 cd/m² |
| Pikselių tankumas | 402 ppi |
| Liečiamo ekrano tipas | Talpinis |
| Užapvalinti ekrano kampai | |
| Tinklas | |
| Vietos SIM kortelėms | Dviguba SIM jungtis |
| Mobiliojo tinklo generavimas | 5G |
| SIM kortelės tipas | „NanoSIM“ |
| 3G standartai | WCDMA |
| 4G standartai | LTE-TDD & LTE-FDD |
| „Wi-Fi“ | |
| Wi-Fi standartai | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| Nedaug energijos naudojantis „Bluetooth“ (BLE) | |
| 2G dažniai (pirminė SIM) | 850,900,1800,1900 MHz |
| Dažnių juosta | Keturių dažnio juostų |
| 2G dažniai (antrinė SIM) | 850,900,1800,1900 MHz |
| Palaikomi 3G dažniai | 800,850,900,1700,1900,2100 MHz |
| Palaikomi 4G dažniai | 700,850,900,1700,1800,1900,2100,2300,2500,2600 MHz |
| „Wi-Fi Direct“ | |
| Tethering (modem-mode) | |
| MIMO | |
| Mažo nuotolio radijo ryšys (NFC) | |
| Fotoaparatas | |
| Galinės kameros tipas | Keturių dalių kamera |
| Galinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 50 MP |
| Antros galinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 16 MP |
| Trečios galinės kameros skiriamoji geba (skaitmeninė) | 13 MP |
| Ketvirtos galinės kameros rezoliucija (skaitinė) | 2 MP |
| Galinės kameros apertūros skaičius | 1,8 |
| Antros galinės kameros apertūros skaičius | 2,2 |
| Trečios galinės kameros diafragmos numeris | 2,4 |
| Ketvirtos galinės kameros diafragmų skaičius | 2,4 |
| Galinės kameros matymo lauko (FOV) kampas | 84 ° |
| Antrosios galinės kameros matymo lauko (FOV) kampas | 123 ° |
| Trečios galinės kameros matymo lauko (FOV) kampas | 45 ° |
| Priekinės kameros tipas | Viena kamera |
| Priekinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 32 MP |
| Priekinės kameros apertūros skaičius | 2,4 |
| Priekinės kameros matymo lauko (FOV) kampas | 80 ° |
| Galinės kameros blykstė | |
| Blykstės tipas | LED |
| Video fiksavimo rezoliucija (maksimali) | 3840 x 2160 pikseliai |
| Rezoliucija pagal fiksavimo greitį | 1280x720@30fps, 1280x720@60fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 3840x2160@30fps, 3840x2160@60fps |
| Vaizdo įrašymo režimai | 720p, 1080p, 2160p |
| Automatinis fokusavimas | |
| 3D gylio priekinė kamera | |
| 3D gylio galinė kamera | |
| Laiko tarpų režimas | |
| Vaizdo stabilizatorius | |
| Vaizdo stabilizatoriaus tipas | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Geografinės vietos nustatymas | |
| Automatinis laikmatis | |
| Naktinis rėžimas | |
| Konstrukcija | |
| Forma | Plytelė |
| Produkto spalva | Sidabras |
| Spalva: | Galactic Silver |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas | IPX4 |
| Laikmenos | |
| RAM talpa | 12 GB |
| Vidinės saugyklos talpa | 256 GB |
| RAM plėtros galimybės (didžiausiosios) | 19 GB |
| RAM tipas | LPDDR4X |
| RAM laikrodžio greitis | 2133 MHz |
| Suderinamos atminties kortelės | Nepalaikomas |
| USB duomenų saugykla | |
| Baterija | |
| Baterijos talpa | 4500 mAh |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 184 g |
| Plotis | 72,5 mm |
| Ilgis | 7,99 mm |
| Aukštis | 159,9 mm |
| Navigacija | |
| GPS | |
| GPS (palydovinis) | |
| GLONASS | |
| „BeiDou“ | |
| „Galileo“ | |
| „Quasi-Zenith Satellite System“ (QZSS) | |
| Elektroninis kompasas | |
| „Wi-Fi“ padėties nustatymas | |
| Procesorius | |
| Procesoriaus dažnis | 2,8 GHz |
| Procesoriaus šeima | Qualcomm Snapdragon |
| Procesoriaus modelis | 865 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Koprocesorius | |
| Pranešimai | |
| Trumpųjų pranešimų paslauga (SMS) | |
| MMS (Daugiaformačių pranešimų paslauga) | |
| El. paštas | |
| Ryšys | |
| USB prievadas | |
| USB jungtis | C tipo USB |
| Ausinių jungtis | C tipo USB |
| Veikimo charakteristikos | |
| Spartusis įkrovimas | |
| Sparčiojo įkrovimo technologija | VOOC 3.0 |
| Pirštų antspaudų skaitytuvas | |
| Veido atpažinimas | |
| Garsiakalbis | |
| USB „On-The-Go“ funkcijos palaikymas | |
| Vibroskambutis | |
| Abonementas | |
| Prenumeratos tipas | Be prenumeratos |
| Kitos savybės | |
| Lietimui jautrus ekranas | |
| Jutikliai | |
| Akcelerometras | |
| Aplinkos šviesos jutiklis | |
| Artimumo jutiklis | |
| Giroskopas | |
| Žingsniamatis | |
| Spalvinės temperatūros jutiklis | |
| Geomagnetinis jutiklis | |
| Pakuotės turinys | |
| Kintamosios srovės adapteris | |
| Greitos pradžios vadovas | |
| Pridėti kabeliai | C tipo USB |
| Išstūmimo kaištis | |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85171300 |
| Techniniai duomenys | |
| Palaikomi WCDMA dažniai | 800,850,900,1700,1900,2100 MHz |
| Remontuojamumo indeksas | 7.1 |
| Multimedija | |
| Audio sistema | Dolby Atmos |
| Garsiakalbiai | Stereo |
| Sertifikatai | |
| SAR galvai (ES) | 0,991 W/kg |
| SAR kūnui (ES) | 1,289 W/kg |
| Galūnių SAR (ES) | 2,589 W/kg |