Gamintojas: OPPO
Modelis: OPA5DW
EAN: 6944284651180
OPPO A5 2020. Ekrano įstrižainė: 16,5 cm (6.5"), Ekrano rezoliucija: 1600 x 720 pikseliai, Ekrano tipas: TFT. Procesoriaus dažnis: 2 GHz, Procesoriaus šeima: Qualcomm Snapdragon, Procesoriaus modelis: 665. RAM talpa: 3 GB, Vidinės saugyklos talpa: 64 GB. Galinės kameros rezoliucija (skaitmeninė): 12 MP, Galinės kameros tipas: Keturių dalių kamera. Vietos SIM kortelėms: Dviguba SIM jungtis. Numatyta operacinė sistema: Android 9.0. Baterijos talpa: 5000 mAh. Produkto spalva: Balta. Svoris: 195 g
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
OPPO A5 2020 16,5 cm (6.5") Dviguba SIM jungtis Android 9.0 4G C tipo USB 3 GB 64 GB 5000 mAh Balta | €134.99 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 16,5 cm |
| Ekrano rezoliucija | 1600 x 720 pikseliai |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Ekrano tipas | TFT |
| Ekrano spalvų skaičius | 16,78 milijonai spalvų |
| Natūralus kraštinių santykis | 20:9 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1500:1 |
| Ekrano ryškumas | 480 cd/m² |
| Liečiamo ekrano tipas | Talpinis |
| Užapvalinti ekrano kampai | |
| Programinė įranga | |
| Platforma | Android |
| Numatyta operacinė sistema | Android 9.0 |
| Programėlės platinimo platforma | Google Play |
| Tinklas | |
| Vietos SIM kortelėms | Dviguba SIM jungtis |
| Mobiliojo tinklo generavimas | 4G |
| SIM kortelės tipas | „NanoSIM“ |
| 3G standartai | WCDMA |
| 4G standartai | LTE-TDD & LTE-FDD |
| „Wi-Fi“ | |
| Wi-Fi standartai | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Mažo nuotolio radijo ryšys (NFC) | |
| Fotoaparatas | |
| Galinės kameros tipas | Keturių dalių kamera |
| Galinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 12 MP |
| Antros galinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 8 MP |
| Trečios galinės kameros skiriamoji geba (skaitmeninė) | 2 MP |
| Ketvirtos galinės kameros rezoliucija (skaitinė) | 2 MP |
| Galinės kameros apertūros skaičius | 1,8 |
| Antros galinės kameros apertūros skaičius | 2,25 |
| Trečios galinės kameros diafragmos numeris | 2,4 |
| Ketvirtos galinės kameros diafragmų skaičius | 2,4 |
| Galinės kameros pikselių dydis | 1,25 µm |
| Antrosios galinės kameros pikselių dydis | 1,12 µm |
| Trečios galinės kameros pikselių dydis | 1,75 µm |
| Antrosios galinės kameros matymo lauko (FOV) kampas | 119 ° |
| Priekinės kameros tipas | Viena kamera |
| Priekinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 8 MP |
| Priekinės kameros apertūros skaičius | 2 |
| Priekinės kameros pikselių dydis | 1,12 µm |
| Galinės kameros blykstė | |
| Blykstės tipas | LED |
| Video fiksavimo rezoliucija (maksimali) | 3840 x 2160 pikseliai |
| Maksimalus kadrų dažnis | 30 fps |
| Rezoliucija pagal fiksavimo greitį | 1280x720@30fps, 1920x1080@30fps, 3840x2160@30fps |
| Vaizdo įrašymo režimai | 720p, 1080p, 2160p |
| Automatinis fokusavimas | |
| Laiko tarpų režimas | |
| Vaizdo stabilizatorius | |
| Naktinis rėžimas | |
| Konstrukcija | |
| Forma | Plytelė |
| Produkto spalva | Balta |
| Spalva: | Dazzling White |
| Laikmenos | |
| RAM talpa | 3 GB |
| Vidinės saugyklos talpa | 64 GB |
| RAM tipas | LPDDR4X |
| Suderinamos atminties kortelės | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimalus atminties kortelės dydis | 256 GB |
| Atminties kortelės lizdo tipas | Skirtasis lizdas |
| Baterija | |
| Baterijos talpa | 5000 mAh |
| Kalbėjimo laikas (3G) | 45 h |
| Budėjimo laikas (3G) | 450 h |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 195 g |
| Plotis | 75,6 mm |
| Ilgis | 9,1 mm |
| Aukštis | 163,6 mm |
| Navigacija | |
| GPS | |
| GPS (palydovinis) | |
| „BeiDou“ | |
| GLONASS | |
| „Galileo“ | |
| Procesorius | |
| Procesoriaus dažnis | 2 GHz |
| Procesoriaus šeima | Qualcomm Snapdragon |
| Procesoriaus modelis | 665 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Ryšys | |
| USB jungtis | C tipo USB |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| Abonementas | |
| Prenumeratos tipas | Be prenumeratos |
| Veikimo charakteristikos | |
| Grafikos adapteris | Adreno 610 |
| Pirštų antspaudų skaitytuvas | |
| Veido atpažinimas | |
| USB „On-The-Go“ funkcijos palaikymas | |
| Kitos savybės | |
| Lietimui jautrus ekranas | |
| Jutikliai | |
| Aplinkos šviesos jutiklis | |
| Akcelerometras | |
| Artimumo jutiklis | |
| Giroskopas | |
| Geomagnetinis jutiklis | |
| Multimedija | |
| Garsiakalbiai | Stereo |
| Palaikomi vaizdo režimai | 720p, 1080p, 2160p |
| Audio sistema | Dolby Atmos |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai | C tipo USB |
| Išstūmimo kaištis | |
| Apsauginis dėklas | |