Gamintojas: Motorola
Modelis: PAUU0004SE
EAN: 0840023233791
Motorola moto g32 . Ekrano įstrižainė: 16,5 cm (6.5"), Ekrano rezoliucija: 2400 x 1080 pikseliai, Ekrano tipas: IPS. Procesoriaus šeima: Qualcomm Snapdragon, Procesoriaus modelis: 680. RAM talpa: 4 GB, Vidinės saugyklos talpa: 128 GB. Galinės kameros rezoliucija (skaitmeninė): 50 MP, Galinės kameros tipas: Trigubas fotoaparatas. Vietos SIM kortelėms: Dviguba SIM jungtis. Numatyta operacinė sistema: Android 12. Baterijos talpa: 5000 mAh. Produkto spalva: Pilka. Svoris: 180 g
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Programinė įranga | |
| Platforma | Android |
| Numatyta operacinė sistema | Android 12 |
| Programėlės platinimo platforma | Google Play |
| Virtualus asistentas | Google Assistant |
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 16,5 cm |
| Ekrano rezoliucija | 2400 x 1080 pikseliai |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Ekrano tipas | IPS |
| Natūralus kraštinių santykis | 20:9 |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 90 Hz |
| Palaikoma HDR | |
| Liečiamo ekrano tipas | Talpinis |
| Pikselių tankumas | 405 ppi |
| Tinklas | |
| Vietos SIM kortelėms | Dviguba SIM jungtis |
| Mobiliojo tinklo generavimas | 4G |
| SIM kortelės tipas | „NanoSIM“ |
| 3G standartai | UMTS |
| 4G standartai | LTE |
| 5G standartas | Nepalaikomas |
| „Wi-Fi“ | |
| Wi-Fi standartai | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| Mažo nuotolio radijo ryšys (NFC) | |
| Fotoaparatas | |
| Galinės kameros tipas | Trigubas fotoaparatas |
| Galinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 50 MP |
| Antros galinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 8 MP |
| Trečios galinės kameros skiriamoji geba (skaitmeninė) | 2 MP |
| Galinės kameros apertūros skaičius | 1,8 |
| Antros galinės kameros apertūros skaičius | 2,2 |
| Trečios galinės kameros diafragmos numeris | 2,4 |
| Galinės kameros pikselių dydis | 0,64 µm |
| Antrosios galinės kameros pikselių dydis | 1,12 µm |
| Trečios galinės kameros pikselių dydis | 1,75 µm |
| Antrosios galinės kameros matymo lauko (FOV) kampas | 118 ° |
| Skaitmeninis priartinimas | 8 x |
| Priekinės kameros tipas | Viena kamera |
| Priekinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 16 MP |
| Priekinės kameros apertūros skaičius | 2,4 |
| Priekinės kameros pikselių dydis | 1 µm |
| Galinės kameros blykstė | |
| Blykstės tipas | LED |
| Video fiksavimo rezoliucija (maksimali) | 1920 x 1080 pikseliai |
| Maksimalus kadrų dažnis | 30 fps |
| Vaizdo įrašymo režimai | 720p, 1080p |
| Automatinis fokusavimas | |
| Laiko tarpų režimas | |
| Video stabilizer | |
| Naktinis rėžimas | |
| Automatinis laikmatis | |
| Panorama | |
| Portreto režimas | |
| Makrofotografija | |
| Konstrukcija | |
| Forma | Plytelė |
| Produkto spalva | Pilka |
| Spalva: | Mineral Grey |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas | IP52 |
| Apsaugos ypatybės | Atsparus aptaškymui |
| Laikmenos | |
| RAM talpa | 4 GB |
| Vidinės saugyklos talpa | 128 GB |
| Suderinamos atminties kortelės | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimalus atminties kortelės dydis | 1 TB |
| Baterija | |
| Baterijos talpa | 5000 mAh |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 180 g |
| Plotis | 73,8 mm |
| Ilgis | 8,49 mm |
| Aukštis | 161,8 mm |
| Navigacija | |
| GPS | |
| GPS (palydovinis) | |
| GLONASS | |
| „Galileo“ | |
| Ryšys | |
| USB prievadas | |
| USB jungtis | C tipo USB |
| USB versija | 2.0 |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| Veikimo charakteristikos | |
| Spartusis įkrovimas | |
| Pirštų antspaudų skaitytuvas | |
| Veido atpažinimas | |
| Garsiakalbis | |
| Balso įsakymai | |
| Vibroskambutis | |
| Abonementas | |
| Prenumeratos tipas | Be prenumeratos |
| Procesorius | |
| Procesoriaus šeima | Qualcomm Snapdragon |
| Procesoriaus modelis | 680 |
| Procesoriaus padidintas dažnis | 2,4 GHz |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Jutikliai | |
| Artimumo jutiklis | |
| Akcelerometras | |
| Aplinkos šviesos jutiklis | |
| Giroskopas | |
| Pakuotės turinys | |
| Kintamosios srovės adapteris | |
| Greitos pradžios vadovas | |
| Pridėti kabeliai | C tipo USB |
| AC adapterio galios sklaida | 33 W |
| Išstūmimo kaištis | |
| Multimedija | |
| Audio sistema | Dolby Atmos |
| Garsiakalbiai | Stereo |