Gamintojas: Motorola
Modelis: PAUA0013SE
EAN: 0840023229596
Motorola Moto G 82 5G yra stilingas ir galingas išmanusis telefonas, sukurtas tam, kad jūs būtumėte prisijungę ir linksminantis. Su 16,8 cm (6,6") AMOLED ekranu ir 2400 x 1080 pikselių raiška, galėsite mėgautis ryškiais ir vibrantiniais vaizdais visam mėgstamam turiniui. Ekranui taip pat yra maksimalus atnaujinimo dažnis 120 Hz, užtikrinantis sklandų slinkimą ir žaidimus.
Šis telefonas veikia su Qualcomm Snapdragon 695 5G procesoriumi ir 6 GB RAM, tiekiantis greitą ir efektyvų našumą, leidžiantis jums daugiau užduočių atliekant greitai ir lengvai paleisti reiklių programų ir žaidimų. Jis turi 128 GB vidinio atminties, užtikrinančios pakankamai vietos jūsų nuotraukoms, vaizdo įrašams ir programoms. Be to, galite išplėsti atmintį naudojant microSD kortelę, palaikant iki 1000 GB.
Veikiant su Android 12, Motorola Moto G 82 5G siūlo paprastą naudotojo sąsają ir prieigą prie „Google Play“ parduotuvės visiems jūsų programų ir žaidimų poreikiams. Jis taip pat turi „Google“ asistentą, leidžiantį jums valdyti telefoną ir gauti informaciją naudojant balso komandas.
Ryšio galimybės apima 5G „labai greitus“ interneto greičius, taip pat „Wi-Fi“ ir „Bluetooth 5.1“ bepertraukiamas bevielės ryšio ryšyje. Telefonas palaiko dviejų SIM kortelių naudojimą, su nanoSIM lizdu lankstiems naudojimo būdams. Be to, jis turi NFC technologiją, užtikrinančią patogius bekontaktius mokėjimus.
Motorola Moto G 82 5G priekinėje dalyje yra „trigubos“ kameros rinkinys, kurį sudaro 50 MP pagrindinė kamera, 8 MP antroji kamera ir 2 MP trečioji kamera. Su funkcijomis, tokiais kaip automatinis fokusavimas, naktinis režimas, panoraminis režimas ir veido atpažinimas, galite fiksuoti nuostabius nuotraukas ir vaizdo įrašus bet kokiomis apšvietimo sąlygomis. 16 MP priekinė kamera puikiai tinka kokybiškoms selfijoms.
Sukurtas su stilinga ir šiuolaikiška pilka spalva, šis išmanusis telefonas turi stilių laivo formos faktorių ir kompaktišką dydį. Jis sveria vos 173 g ir matuoja 160,9 mm x 74,5 mm x 7,99 mm, todėl jį patogu laikyti ir naudoti.
Kiti pastebimi Motorola Moto G 82 5G ypatumai apima pirštų antspaudų skaitytuvą, saugiam atrakinimui, greito įkrovimo technologiją su pridedamu 30 W maitinimo adapteriu, „USB Type-C“ prievadą patogiam ryšiui ir įvairius jutiklius, įskaitant artumo, apšvietimo, jutiklio pagreičio, giroskopo ir magnetinio lauko jutiklius.
Iš viso, Motorola Moto G 82 5G yra patikimas ir funkcijų pasipildęs išmanusis telefonas, kuris siūlo puikų naudotojo patirtį ir našumą visiems jūsų kasdienio išmaniojo telefono poreikiams.
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Programinė įranga | |
| Platforma | Android |
| Numatyta operacinė sistema | Android 12 |
| Programėlės platinimo platforma | Google Play |
| Virtualus asistentas | Google Assistant |
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 16,8 cm |
| Ekrano rezoliucija | 2400 x 1080 pikseliai |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Ekrano tipas | AMOLED |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 120 Hz |
| Pikselių tankumas | 402 ppi |
| Liečiamo ekrano tipas | Talpinis |
| Užapvalinti ekrano kampai | |
| Tinklas | |
| Vietos SIM kortelėms | Hibridinis lizdas dviem SIM kortelėms |
| Mobiliojo tinklo generavimas | 5G |
| SIM kortelės tipas | „NanoSIM“ |
| 3G standartai | HSPA |
| 4G standartai | LTE |
| „Wi-Fi“ | |
| Wi-Fi standartai | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.1 |
| Mažo nuotolio radijo ryšys (NFC) | |
| Fotoaparatas | |
| Galinės kameros tipas | Trigubas fotoaparatas |
| Galinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 50 MP |
| Antros galinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 8 MP |
| Trečios galinės kameros skiriamoji geba (skaitmeninė) | 2 MP |
| Galinės kameros apertūros skaičius | 1,8 |
| Antros galinės kameros apertūros skaičius | 2,2 |
| Trečios galinės kameros diafragmos numeris | 2,4 |
| Galinės kameros pikselių dydis | 0,64 µm |
| Antrosios galinės kameros pikselių dydis | 1,12 µm |
| Trečios galinės kameros pikselių dydis | 1,75 µm |
| Antrosios galinės kameros matymo lauko (FOV) kampas | 118 ° |
| Trečios galinės kameros matymo lauko (FOV) kampas | 78 ° |
| Priekinės kameros tipas | Viena kamera |
| Priekinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 16 MP |
| Priekinės kameros apertūros skaičius | 2,2 |
| Priekinės kameros pikselių dydis | 1 µm |
| Galinės kameros blykstė | |
| Blykstės tipas | LED |
| Video fiksavimo rezoliucija (maksimali) | 1920 x 1080 pikseliai |
| Maksimalus kadrų dažnis | 60 fps |
| Rezoliucija pagal fiksavimo greitį | 1280x720@30fps, 1280x720@60fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps |
| Vaizdo įrašymo režimai | 720p, 1080p |
| Automatinis fokusavimas | |
| Veido aptikimas | |
| Automatinis laikmatis | |
| „Multi-shot“ režimas | |
| Šypsenos aptikimas | |
| Naktinis rėžimas | |
| Panorama | |
| Konstrukcija | |
| Forma | Plytelė |
| Produkto spalva | Pilka |
| Spalva: | Meteorite Grey |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas | IP52 |
| Apsaugos ypatybės | Atsparus vandeniui |
| Korpuso medžiaga | Polimetilmetakrilatas (PMMA) |
| Laikmenos | |
| RAM talpa | 6 GB |
| Vidinės saugyklos talpa | 128 GB |
| RAM tipas | LPDDR4X |
| Suderinamos atminties kortelės | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimalus atminties kortelės dydis | 1000 GB |
| Baterija | |
| Baterijos talpa | 5000 mAh |
| Išimama baterija | |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 173 g |
| Plotis | 74,5 mm |
| Ilgis | 7,99 mm |
| Aukštis | 160,9 mm |
| Navigacija | |
| GPS | |
| GPS (palydovinis) | |
| GLONASS | |
| „Galileo“ | |
| Pranešimai | |
| Trumpųjų pranešimų paslauga (SMS) | |
| El. paštas | |
| Veikimo charakteristikos | |
| Video skambutis | |
| Spartusis įkrovimas | |
| Sparčiojo įkrovimo technologija | TurboPower |
| Pirštų antspaudų skaitytuvas | |
| Veido atpažinimas | |
| Garsiakalbis | |
| Vibroskambutis | |
| Ryšys | |
| USB prievadas | |
| USB jungtis | C tipo USB |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| Abonementas | |
| Prenumeratos tipas | Be prenumeratos |
| Procesorius | |
| Procesoriaus šeima | Qualcomm Snapdragon |
| Procesoriaus modelis | 695 5G |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Kitos savybės | |
| Lietimui jautrus ekranas | |
| Jutikliai | |
| Aplinkos šviesos jutiklis | |
| Akcelerometras | |
| Artimumo jutiklis | |
| Giroskopas | |
| Geomagnetinis jutiklis | |
| Pakuotės turinys | |
| Kintamosios srovės adapteris | |
| Greitos pradžios vadovas | |
| Pridėti kabeliai | C tipo USB |
| Apsauginis dėklas | |
| AC adapterio galios sklaida | 30 W |
| Išstūmimo kaištis | |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85171300 |