Gamintojas: Motorola
Modelis: PASY0009FR
EAN: 0840023226205
Motorola moto e20 . Ekrano įstrižainė: 16,5 cm (6.5"), Ekrano rezoliucija: 1600 x 720 pikseliai, Ekrano tipas: IPS. Procesoriaus šeima: Unisoc, Procesoriaus modelis: T606. RAM talpa: 2 GB, Vidinės saugyklos talpa: 32 GB. Galinės kameros rezoliucija (skaitmeninė): 13 MP, Galinės kameros tipas: Dvigubas fotoaparatas. Vietos SIM kortelėms: Dviguba SIM jungtis. Numatyta operacinė sistema: Android 11 Go Edition. Baterijos talpa: 4000 mAh. Produkto spalva: Pilka. Svoris: 184 g
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 16,5 cm |
| Ekrano rezoliucija | 1600 x 720 pikseliai |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Ekrano tipas | IPS |
| Natūralus kraštinių santykis | 20:9 |
| Liečiamo ekrano tipas | Talpinis |
| Pikselių tankumas | 269 ppi |
| Užapvalinti ekrano kampai | |
| Programinė įranga | |
| Platforma | Android |
| Numatyta operacinė sistema | Android 11 Go edition |
| Programėlės platinimo platforma | Google Play |
| Virtualus asistentas | Google Assistant |
| Tinklas | |
| Vietos SIM kortelėms | Dviguba SIM jungtis |
| Mobiliojo tinklo generavimas | 4G |
| SIM kortelės tipas | „NanoSIM“ |
| Veikiant prijungiama SIM kortelė | |
| 3G standartai | UMTS, WCDMA |
| 4G standartai | LTE |
| „Wi-Fi“ | |
| Wi-Fi standartai | 802.11a, 802.11b, 802.11g |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Fotoaparatas | |
| Galinės kameros tipas | Dvigubas fotoaparatas |
| Galinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 13 MP |
| Antros galinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 2 MP |
| Galinės kameros apertūros skaičius | 2,2 |
| Antros galinės kameros apertūros skaičius | 2,4 |
| Galinės kameros pikselių dydis | 1,12 µm |
| Antrosios galinės kameros pikselių dydis | 1,75 µm |
| Priekinės kameros tipas | Viena kamera |
| Priekinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 5 MP |
| Priekinės kameros apertūros skaičius | 2,2 |
| Priekinės kameros pikselių dydis | 1,12 µm |
| Galinės kameros blykstė | |
| Blykstės tipas | LED |
| Video fiksavimo rezoliucija (maksimali) | 1920 x 1080 pikseliai |
| Maksimalus kadrų dažnis | 30 fps |
| Rezoliucija pagal fiksavimo greitį | 1280x720@30fps, 1920x1080@30fps |
| Vaizdo įrašymo režimai | 720p, 1080p |
| Naktinis rėžimas | |
| Panorama | |
| Konstrukcija | |
| Forma | Plytelė |
| Produkto spalva | Pilka |
| Spalva: | Graphite Gray |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas | IP52 |
| Apsaugos ypatybės | Atsparus vandeniui |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Laikmenos | |
| RAM talpa | 2 GB |
| Vidinės saugyklos talpa | 32 GB |
| Suderinamos atminties kortelės | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimalus atminties kortelės dydis | 1000 GB |
| Baterija | |
| Baterijos talpa | 4000 mAh |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 184 g |
| Plotis | 75,5 mm |
| Ilgis | 8,5 mm |
| Aukštis | 164,8 mm |
| Navigacija | |
| GPS | |
| GPS (palydovinis) | |
| GLONASS | |
| „Galileo“ | |
| Pranešimai | |
| Trumpųjų pranešimų paslauga (SMS) | |
| MMS (Daugiaformačių pranešimų paslauga) | |
| El. paštas | |
| Ryšys | |
| USB prievadas | |
| USB jungtis | C tipo USB |
| USB versija | 2.0 |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| Procesorius | |
| Procesoriaus šeima | Unisoc |
| Procesoriaus modelis | T606 |
| Procesoriaus architektūra | ARM Cortex-A75+Cortex-A55 |
| Procesoriaus padidintas dažnis | 1,6 GHz |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Kitos savybės | |
| Lietimui jautrus ekranas | |
| Jutikliai | |
| Artimumo jutiklis | |
| Aplinkos šviesos jutiklis | |
| Akcelerometras | |
| Pakuotės turinys | |
| Kintamosios srovės adapteris | |
| Greitos pradžios vadovas | |
| Pridėti kabeliai | C tipo USB |
| Išstūmimo kaištis | |
| AC adapterio galios sklaida | 10 W |
| Veikimo charakteristikos | |
| Pirštų antspaudų skaitytuvas | |
| Garsiakalbis | |
| Balso įsakymai | |
| Vibroskambutis | |
| Techniniai duomenys | |
| Remontuojamumo indeksas | 7.5 |
| Multimedija | |
| Garsiakalbiai | Mono |
| Sertifikatai | |
| SAR galvai (ES) | 1,17 W/kg |
| SAR kūnui (ES) | 1,8 W/kg |
| Galūnių SAR (ES) | 3,16 W/kg |