Gamintojas: Motorola
Modelis: PAVX0011IT
EAN: 0840023235962
Motorola Moto E E22i. Ekrano įstrižainė: 16,5 cm (6.5"), Ekrano rezoliucija: 720 x 1600 pikseliai. Procesoriaus šeima: MediaTek, Procesoriaus modelis: Helio G37. RAM talpa: 2 GB, Vidinės saugyklos talpa: 32 GB. Galinės kameros rezoliucija (skaitmeninė): 16 MP, Galinės kameros tipas: Dvigubas fotoaparatas. Vietos SIM kortelėms: Dviguba SIM jungtis. Numatyta operacinė sistema: Android 12 Go Edition. Baterijos talpa: 4020 mAh. Produkto spalva: Pilka. Svoris: 174 g
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Programinė įranga | |
| Platforma | Android |
| Numatyta operacinė sistema | Android 12 Go edition |
| Programėlės platinimo platforma | Google Play |
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 16,5 cm |
| Ekrano rezoliucija | 720 x 1600 pikseliai |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 90 Hz |
| Tinklas | |
| Vietos SIM kortelėms | Dviguba SIM jungtis |
| Mobiliojo tinklo generavimas | 4G |
| „Wi-Fi“ | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Fotoaparatas | |
| Galinės kameros tipas | Dvigubas fotoaparatas |
| Galinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 16 MP |
| Gylio kameros skiriamoji geba (skaitinė) | 2 MP |
| Priekinės kameros tipas | Viena kamera |
| Priekinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 5 MP |
| Galinės kameros blykstė | |
| Blykstės tipas | LED |
| Konstrukcija | |
| Forma | Plytelė |
| Produkto spalva | Pilka |
| Spalva: | Graphite Grey |
| Laikmenos | |
| RAM talpa | 2 GB |
| Vidinės saugyklos talpa | 32 GB |
| Baterija | |
| Baterijos talpa | 4020 mAh |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 174 g |
| Plotis | 74,6 mm |
| Ilgis | 7,99 mm |
| Aukštis | 163,5 mm |
| Navigacija | |
| GPS | |
| GPS (palydovinis) | |
| GLONASS | |
| „Galileo“ | |
| Pranešimai | |
| Trumpųjų pranešimų paslauga (SMS) | |
| MMS (Daugiaformačių pranešimų paslauga) | |
| El. paštas | |
| Veikimo charakteristikos | |
| Video skambutis | |
| Pirštų antspaudų skaitytuvas | |
| Veido atpažinimas | |
| Garsiakalbis | |
| Vibroskambutis | |
| Ryšys | |
| USB prievadas | |
| USB jungtis | C tipo USB |
| Abonementas | |
| Prenumeratos tipas | Be prenumeratos |
| Procesorius | |
| Procesoriaus šeima | MediaTek |
| Procesoriaus modelis | Helio G37 |
| Procesoriaus architektūra | ARM Cortex-A53 |
| Procesoriaus padidintas dažnis | 2,3 GHz |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Pakuotės turinys | |
| Kintamosios srovės adapteris | |
| Greitos pradžios vadovas | |
| Pridėti kabeliai | C tipo USB |