Gamintojas: LG
Modelis: LGH840.ADECTN
EAN: 8806087016031
LG G5 se. Ekrano įstrižainė: 13,5 cm (5.3"), Ekrano rezoliucija: 2560 x 1440 pikseliai, Ekrano tipas: IPS. Procesoriaus dažnis: 1,8 GHz, Procesoriaus šeima: Qualcomm Snapdragon, Procesoriaus modelis: 652. RAM talpa: 3 GB, Vidinės saugyklos talpa: 32 GB. Galinės kameros rezoliucija (skaitmeninė): 16 MP, Galinės kameros tipas: Viena kamera. Vietos SIM kortelėms: Viena SIM. Numatyta operacinė sistema: Android 6.0.1. Baterijos talpa: 2800 mAh. Produkto spalva: Juoda, Titanas. Svoris: 157 g
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
LG G5 se 13,5 cm (5.3") Viena SIM Android 6.0.1 4G C tipo USB 3 GB 32 GB 2800 mAh Juoda, Titanas | €403.57 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 13,5 cm |
| Ekrano rezoliucija | 2560 x 1440 pikseliai |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Ekrano tipas | IPS |
| Ekrano spalvų skaičius | 16,78 milijonai spalvų |
| Lietimui jautri technologija | „Multi-touch“ |
| Pikselių tankumas | 554 ppi |
| Programinė įranga | |
| Platforma | Android |
| Numatyta operacinė sistema | Android 6.0.1 |
| Programėlės platinimo platforma | Google Play |
| Tinklas | |
| Vietos SIM kortelėms | Viena SIM |
| Mobiliojo tinklo generavimas | 4G |
| SIM kortelės tipas | „NanoSIM“ |
| 2G standartai | Edge, GPRS, GSM |
| 3G standartai | HSDPA, UMTS |
| 4G standartai | LTE |
| „Wi-Fi“ | |
| Wi-Fi standartai | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 4.2 |
| Bluetooth profiliai | A2DP, AVRCP, GAP, HFP, HID, OPP, PBA, PBAP, SAP |
| 2G dažniai (pirminė SIM) | 850,900,1800,1900 MHz |
| Palaikomi 4G dažniai | 850,900,1900,2100 MHz |
| Mažo nuotolio radijo ryšys (NFC) | |
| Fotoaparatas | |
| Galinės kameros tipas | Viena kamera |
| Galinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 16 MP |
| Antros galinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 8 MP |
| Skaitmeninis priartinimas | 8 x |
| Priekinės kameros tipas | Viena kamera |
| Priekinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 8 MP |
| Galinės kameros blykstė | |
| Blykstės tipas | LED |
| Automatinis fokusavimas | |
| Priartinimo galimybė | |
| Vaizdo įrašymas | |
| Naktinis rėžimas | |
| Konstrukcija | |
| Forma | Plytelė |
| Produkto spalva | Juoda, Titanas |
| Laikmenos | |
| RAM talpa | 3 GB |
| Vidinės saugyklos talpa | 32 GB |
| Suderinamos atminties kortelės | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimalus atminties kortelės dydis | 2000 GB |
| Baterija | |
| Baterijos talpa | 2800 mAh |
| Baterijos technologija | Ličio-jonų (Li-Ion) |
| Kalbėjimo laikas (2G) | 23 h |
| Kalbėjimo laikas (3G) | 16 h |
| Budėjimo laikas (2G) | 120 h |
| Budėjimo laikas (3G) | 120 h |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 157 g |
| Plotis | 73,9 mm |
| Ilgis | 7,7 mm |
| Aukštis | 149,4 mm |
| Navigacija | |
| GPS | |
| Assisted GPS (A-GPS) | |
| Elektroninis kompasas | |
| Procesorius | |
| Procesoriaus dažnis | 1,8 GHz |
| Procesoriaus šeima | Qualcomm Snapdragon |
| Procesoriaus modelis | 652 |
| 64-bitų apdorojimas | |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Pranešimai | |
| Trumpųjų pranešimų paslauga (SMS) | |
| Momentinis pranešimo perdavimas (IM) | |
| El. paštas | |
| Veikimo charakteristikos | |
| Video skambutis | |
| Pirštų antspaudų skaitytuvas | |
| Garsiakalbis | |
| Vibroskambutis | |
| Ryšys | |
| USB prievadas | |
| USB jungtis | C tipo USB |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| Abonementas | |
| Prenumeratos tipas | Be prenumeratos |
| Multimedija | |
| FM radija | |
| Palaikomi vaizdo formatai | DIVX, H.263, H.264, M-JPEG, MPEG4, VC-1, VP8, VP9, XVID |
| Kitos savybės | |
| Lietimui jautrus ekranas | |
| Jutikliai | |
| Akcelerometras | |
| Aplinkos šviesos jutiklis | |
| Giroskopas | |
| Skambučių valdymas | |
| Skambučio užlaikymas | |
| Skambučių peradresavimas | |
| Skambučio laukimas | |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai | USB |
| Pridedama laisvų rankų įranga | |
| Sertifikatai | |
| SAR galvai (ES) | 0,981 W/kg |