Gamintojas: Huawei
Modelis: 51091FGC
EAN: 6901443164455
Huawei P10. Ekrano įstrižainė: 12,9 cm (5.1"), Ekrano rezoliucija: 1920 x 1080 pikseliai, Ekrano tipas: LTPS. Procesoriaus dažnis: 2,4 GHz, Procesoriaus šeima: Hi-Silicon, Procesoriaus modelis: Kirin 960. RAM talpa: 4 GB, Vidinės saugyklos talpa: 64 GB. Galinės kameros rezoliucija (skaitmeninė): 20 MP, Galinės kameros tipas: Dvigubas fotoaparatas. Numatyta operacinė sistema: Android 7.0. Baterijos talpa: 3200 mAh. Produkto spalva: Juoda. Svoris: 145 g
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.ldlc.com |
Huawei P10 Noir · Reconditionné | €90.88 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Programinė įranga | |
| Platforma | Android |
| Numatyta operacinė sistema | Android 7.0 |
| „Google“ programos | Google Maps, Google Play, Google+, YouTube |
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 12,9 cm |
| Ekrano rezoliucija | 1920 x 1080 pikseliai |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Ekrano tipas | LTPS |
| Ekrano spalvų skaičius | 16 milijonų spalvų |
| Lietimui jautri technologija | „Multi-touch“ |
| Liečiamo ekrano tipas | Talpinis |
| Pikselių tankumas | 432 ppi |
| Antras ekranas | |
| Fotoaparatas | |
| Galinės kameros tipas | Dvigubas fotoaparatas |
| Galinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 20 MP |
| Antros galinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 12 MP |
| Galinės kameros apertūros skaičius | 2,2 |
| Priekinės kameros tipas | Viena kamera |
| Priekinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 8 MP |
| Priekinės kameros apertūros skaičius | 1,9 |
| Galinės kameros blykstė | |
| Blykstės tipas | LED |
| Maksimalus kadrų dažnis | 30 fps |
| Vaizdo įrašymo režimai | 2160p |
| Automatinis fokusavimas | |
| Priartinimo galimybė | |
| Vaizdo įrašymas | |
| Vaizdo stabilizatorius | |
| Automatinis laikmatis | |
| Geografinės vietos nustatymas | |
| Tinklas | |
| Mobiliojo tinklo generavimas | 4G |
| SIM kortelės tipas | „NanoSIM“ |
| 2G standartai | Edge, GSM |
| 3G standartai | UMTS, HSPA+, DC-HSDPA |
| 4G standartai | LTE |
| „Wi-Fi“ | |
| Wi-Fi standartai | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 4.2 |
| 2G dažniai (pirminė SIM) | 850,900,1800,1900 MHz |
| 2G dažniai (antrinė SIM) | 850,900,1800,1900 MHz |
| Palaikomi 3G dažniai | 1900,2100 MHz |
| Palaikomi 4G dažniai | 850,900,1800,1900 MHz |
| Tethering (modem-mode) | |
| Mažo nuotolio radijo ryšys (NFC) | |
| Konstrukcija | |
| Forma | Plytelė |
| Produkto spalva | Juoda |
| Spalva: | Graphite Black |
| Laikmenos | |
| RAM talpa | 4 GB |
| Vidinės saugyklos talpa | 64 GB |
| Suderinamos atminties kortelės | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimalus atminties kortelės dydis | 256 GB |
| USB duomenų saugykla | |
| Baterija | |
| Baterijos talpa | 3200 mAh |
| Kalbėjimo laikas (3G) | 23 h |
| Budėjimo laikas (3G) | 359 h |
| Parengties režimo veikimo trukmė (4 G) | 408 h |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 145 g |
| Plotis | 69,3 mm |
| Ilgis | 6,98 mm |
| Aukštis | 145,3 mm |
| Navigacija | |
| GPS | |
| Assisted GPS (A-GPS) | |
| GPS (palydovinis) | |
| GLONASS | |
| „BeiDou“ | |
| Elektroninis kompasas | |
| „Wi-Fi“ padėties nustatymas | |
| Procesorius | |
| Procesoriaus dažnis | 2,4 GHz |
| Procesoriaus šeima | Hi-Silicon |
| Procesoriaus modelis | Kirin 960 |
| Procesoriaus branduoliai | 4 |
| Koprocesorius | |
| Koprocesoriaus dažnis | 1,8 GHz |
| Koprocesoriaus architektūra | ARM Cortex-A53 |
| Koprocesoriaus branduoliai | 4 |
| Pranešimai | |
| Trumpųjų pranešimų paslauga (SMS) | |
| MMS (Daugiaformačių pranešimų paslauga) | |
| Momentinis pranešimo perdavimas (IM) | |
| Pokalbių funkcija | |
| El. paštas | |
| Veikimo charakteristikos | |
| Video skambutis | |
| Pirštų antspaudų skaitytuvas | |
| Asmeninės informacijos valdymas | Žadintuvas, Skaičiuotuvas, Kalendorius, Failų tvarkyklė, Užrašai, Darbų sąrašas |
| Balso rinkimas | |
| Mikrofono išjungimas | |
| Skrydžio režimas | |
| Kontaktų grupių palaikymas | |
| Garsiakalbis | |
| Personalizacija | Piktogramos, Meniu, Nuorodos |
| Temos | Darbalaukio fonai |
| Vibroskambutis | |
| Ryšys | |
| USB prievadas | |
| USB jungtis | C tipo USB |
| USB versija | 2.0 |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| Abonementas | |
| Prenumeratos tipas | Be prenumeratos |
| Multimedija | |
| FM radija | |
| Palaikomi audio formatai | AAC, AMR, FLAC, MIDI, MP3, MP4, OGG, RA-Lossless, WAV |
| Palaikomi vaizdo formatai | 3GP, ASF, MP4, RM, WMV |
| Kitos savybės | |
| Lietimui jautrus ekranas | |
| Jutikliai | |
| Aplinkos šviesos jutiklis | |
| Artimumo jutiklis | |
| Akcelerometras | |
| Giroskopas | |
| Orientacijos jutiklis | |
| Pakuotės turinys | |
| Kintamosios srovės adapteris | |
| Greitos pradžios vadovas | |
| Pridedama laisvų rankų įranga | |
| Pridėti kabeliai | C tipo USB |
| Skambučių valdymas | |
| Greitas rinkimas | |
| Skambintojo ID | |
| Skambučio laukimas | |
| Skambučio blokavimas | |
| Skambučio užlaikymas | |
| Skambučių laikmatis | |
| Skambučių peradresavimas | |
| Konferencinio skambučio galimybė | |
| Sertifikatai | |
| SAR vertė | 1,5 W/kg |
| Galvos SAR kategorija (ES) | D |