Gamintojas: Huawei
Modelis: 51092CTE
EAN: 6901443210855
Huawei P smart. Ekrano įstrižainė: 14,3 cm (5.65"), Ekrano rezoliucija: 2160 x 1080 pikseliai, Ekrano tipas: IPS. Procesoriaus dažnis: 2,36 GHz, Procesoriaus šeima: Hi-Silicon, Procesoriaus modelis: Kirin 659. RAM talpa: 3 GB, Vidinės saugyklos talpa: 32 GB. Galinės kameros rezoliucija (skaitmeninė): 13 MP, Galinės kameros tipas: Dvigubas fotoaparatas. Vietos SIM kortelėms: Hibridinis lizdas dviem SIM kortelėms. Numatyta operacinė sistema: Android 8.0. Baterijos talpa: 3000 mAh. Produkto spalva: Auksas. Svoris: 143 g
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.ldlc.com |
Huawei P Smart Or · Reconditionné | €70.80 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 14,3 cm |
| Ekrano rezoliucija | 2160 x 1080 pikseliai |
| Ekrano tipas | IPS |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Lietimui jautri technologija | „Multi-touch“ |
| Liečiamo ekrano tipas | Talpinis |
| Pikselių tankumas | 428 ppi |
| Antras ekranas | |
| Programinė įranga | |
| Platforma | Android |
| Numatyta operacinė sistema | Android 8.0 |
| „Google“ programos | Google Maps, Google Play |
| Tinklas | |
| Vietos SIM kortelėms | Hibridinis lizdas dviem SIM kortelėms |
| Mobiliojo tinklo generavimas | 4G |
| SIM kortelės tipas | „NanoSIM“ |
| 2G standartai | Edge, GPRS, GSM |
| 3G standartai | UMTS |
| 4G standartai | LTE |
| „Wi-Fi“ | |
| Wi-Fi standartai | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 4.2 |
| 2G dažniai (pirminė SIM) | 850,900,1800,1900 MHz |
| 2G dažniai (antrinė SIM) | 850,900,1800,1900 MHz |
| Palaikomi 3G dažniai | 850,900,1900,2100 MHz |
| „Wi-Fi Direct“ | |
| Tethering (modem-mode) | |
| Mažo nuotolio radijo ryšys (NFC) | |
| Fotoaparatas | |
| Galinės kameros tipas | Dvigubas fotoaparatas |
| Galinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 13 MP |
| Antros galinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 2 MP |
| Priekinės kameros tipas | Viena kamera |
| Priekinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 8 MP |
| Priekinės kameros apertūros skaičius | 2 |
| Galinės kameros blykstė | |
| Vaizdo įrašymas | |
| Konstrukcija | |
| Forma | Plytelė |
| Produkto spalva | Auksas |
| Laikmenos | |
| RAM talpa | 3 GB |
| Vidinės saugyklos talpa | 32 GB |
| Suderinamos atminties kortelės | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC |
| Maksimalus atminties kortelės dydis | 256 GB |
| USB duomenų saugykla | |
| Atminties kortelės lizdo tipas | Skirtasis lizdas |
| Baterija | |
| Baterijos talpa | 3000 mAh |
| Baterijos technologija | Ličio polimeras (LiPo) |
| Baterijos įkrovimo laikas | 2,5 h |
| Pokalbio trukmė (4 G) | 11 h |
| Parengties režimo veikimo trukmė (4 G) | 519 h |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 143 g |
| Plotis | 72 mm |
| Ilgis | 7,45 mm |
| Aukštis | 150,1 mm |
| Procesorius | |
| Procesoriaus dažnis | 2,36 GHz |
| Procesoriaus šeima | Hi-Silicon |
| Procesoriaus modelis | Kirin 659 |
| Procesoriaus architektūra | ARM Cortex-A53 |
| Procesoriaus branduoliai | 4 |
| Procesoriaus litografija | 16 nm |
| Koprocesorius | |
| Koprocesoriaus dažnis | 1,7 GHz |
| Koprocesoriaus architektūra | ARM Cortex-A53 |
| Koprocesoriaus branduoliai | 4 |
| Pranešimai | |
| Trumpųjų pranešimų paslauga (SMS) | |
| MMS (Daugiaformačių pranešimų paslauga) | |
| Momentinis pranešimo perdavimas (IM) | |
| El. paštas | |
| Veikimo charakteristikos | |
| Video skambutis | |
| Pirštų antspaudų skaitytuvas | |
| Mikrofono išjungimas | |
| Skrydžio režimas | |
| Asmeninės informacijos valdymas | Žadintuvas, Skaičiuotuvas, Kalendorius |
| Kontaktų grupių palaikymas | |
| Temos | Darbalaukio fonai |
| Garsiakalbis | |
| Personalizacija | Piktogramos, Meniu, Nuorodos |
| Vibroskambutis | |
| Ryšys | |
| USB prievadas | |
| USB jungtis | Mikro USB |
| USB versija | 2.0 |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| Abonementas | |
| Prenumeratos tipas | Be prenumeratos |
| Navigacija | |
| GPS (palydovinis) | |
| GLONASS | |
| Elektroninis kompasas | |
| „Wi-Fi“ padėties nustatymas | |
| Kitos savybės | |
| Lietimui jautrus ekranas | |
| Jutikliai | |
| Artimumo jutiklis | |
| Aplinkos šviesos jutiklis | |
| Akcelerometras | |
| Pakuotės turinys | |
| Kintamosios srovės adapteris | |
| Greitos pradžios vadovas | |
| Ekrano apsauga | |
| Garantijos kortelė | |
| Pridėti kabeliai | Mikro USB |
| Pridedama laisvų rankų įranga | |
| Skambučių valdymas | |
| Skambintojo ID | |
| Skambučio laukimas | |
| Greitas rinkimas | |
| Skambučių peradresavimas | |
| Skambučių laikmatis | |
| Konferencinio skambučio galimybė | |
| Skambučio užlaikymas | |
| Sertifikatai | |
| SAR vertė | 1,24 W/kg |
| SAR galvai (ES) | 1,27 W/kg |