Gamintojas: Huawei
Modelis: NVA9SEBLUE/8/128
EAN: 6941487249701
Huawei nova 9 SE. Ekrano įstrižainė: 17,2 cm (6.78"), Ekrano rezoliucija: 1080 x 2388 pikseliai, Ekrano tipas: LCD. Procesoriaus dažnis: 2,4 GHz, Procesoriaus šeima: Qualcomm Snapdragon, Procesoriaus modelis: 680. RAM talpa: 8 GB, Vidinės saugyklos talpa: 128 GB. Galinės kameros rezoliucija (skaitmeninė): 108 MP, Galinės kameros tipas: Keturių dalių kamera. Vietos SIM kortelėms: Dviguba SIM jungtis. Numatyta operacinė sistema: EMUI 12.0. Baterijos talpa: 4000 mAh. Produkto spalva: Mėlyna. Svoris: 191 g
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 17,2 cm |
| Ekrano rezoliucija | 1080 x 2388 pikseliai |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Ekrano tipas | LCD |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 90 Hz |
| Užapvalinti ekrano kampai | |
| Programinė įranga | |
| Platforma | HarmonyOS |
| Numatyta operacinė sistema | EMUI 12.0 |
| Tinklas | |
| Vietos SIM kortelėms | Dviguba SIM jungtis |
| Mobiliojo tinklo generavimas | 4G |
| 3G standartai | WCDMA |
| 4G standartai | LTE |
| „Wi-Fi“ | |
| Wi-Fi standartai | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Dažnių juosta | Dviejų dažnio juostų |
| „Wi-Fi Direct“ | |
| Mažo nuotolio radijo ryšys (NFC) | |
| Fotoaparatas | |
| Galinės kameros tipas | Keturių dalių kamera |
| Galinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 108 MP |
| Antros galinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 8 MP |
| Trečios galinės kameros skiriamoji geba (skaitmeninė) | 2 MP |
| Ketvirtos galinės kameros rezoliucija (skaitinė) | 2 MP |
| Galinės kameros apertūros skaičius | 1,9 |
| Antros galinės kameros apertūros skaičius | 2,2 |
| Trečios galinės kameros diafragmos numeris | 2,4 |
| Ketvirtos galinės kameros diafragmų skaičius | 2,4 |
| Skaitmeninis priartinimas | 10 x |
| Priekinės kameros tipas | Viena kamera |
| Priekinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 16 MP |
| Priekinės kameros apertūros skaičius | 2,2 |
| Galinės kameros blykstė | |
| Automatinis fokusavimas | |
| Konstrukcija | |
| Forma | Plytelė |
| Produkto spalva | Mėlyna |
| Spalva: | Crystal Blue |
| Apsaugos ypatybės | Atsparus aptaškymui |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Laikmenos | |
| RAM talpa | 8 GB |
| Vidinės saugyklos talpa | 128 GB |
| Baterija | |
| Baterijos talpa | 4000 mAh |
| Baterijos technologija | Ličio polimeras (LiPo) |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 191 g |
| Plotis | 75,5 mm |
| Ilgis | 7,94 mm |
| Aukštis | 164,6 mm |
| Pakuotės plotis | 180 mm |
| Pakuotės gylis | 89,5 mm |
| Pakuotės aukštis | 59 mm |
| Paketo svoris | 472,3 g |
| Navigacija | |
| GPS | |
| GPS (palydovinis) | |
| GLONASS | |
| „BeiDou“ | |
| „Galileo“ | |
| „Quasi-Zenith Satellite System“ (QZSS) | |
| Procesorius | |
| Procesoriaus dažnis | 2,4 GHz |
| Procesoriaus šeima | Qualcomm Snapdragon |
| Procesoriaus modelis | 680 |
| Procesoriaus architektūra | ARM Cortex-A73 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Koprocesorius | |
| Koprocesoriaus dažnis | 1,8 GHz |
| Koprocesoriaus architektūra | ARM Cortex-A53 |
| Pranešimai | |
| Trumpųjų pranešimų paslauga (SMS) | |
| MMS (Daugiaformačių pranešimų paslauga) | |
| El. paštas | |
| Veikimo charakteristikos | |
| Video skambutis | |
| Pirštų antspaudų skaitytuvas | |
| Veido atpažinimas | |
| Balso įsakymai | |
| Kilmės šalis | Kinija |
| USB „On-The-Go“ funkcijos palaikymas | |
| Vibroskambutis | |
| Ryšys | |
| USB prievadas | |
| USB jungtis | C tipo USB |
| Abonementas | |
| Prenumeratos tipas | Be prenumeratos |
| Multimedija | |
| FM radija | |
| Kitos savybės | |
| Lietimui jautrus ekranas | |
| Jutikliai | |
| Aplinkos šviesos jutiklis | |
| Akcelerometras | |
| Geomagnetinis jutiklis | |
| Pakuotės turinys | |
| Kintamosios srovės adapteris | |
| Greitos pradžios vadovas | |
| Pridėti kabeliai | C tipo USB |
| Išstūmimo kaištis | |