Gamintojas: Huawei
Modelis: 51091ABC
EAN: 6901443154029
Huawei Mate 9 Pro. Ekrano įstrižainė: 14 cm (5.5"), Ekrano rezoliucija: 2560 x 1440 pikseliai, Ekrano tipas: AMOLED. Procesoriaus dažnis: 2,4 GHz, Procesoriaus šeima: Hi-Silicon, Procesoriaus modelis: Kirin 960. RAM talpa: 6 GB, Vidinės saugyklos talpa: 128 GB. Galinės kameros rezoliucija (skaitmeninė): 20 MP, Galinės kameros tipas: Dvigubas fotoaparatas. Vietos SIM kortelėms: Dviguba SIM jungtis. Numatyta operacinė sistema: Android 7.0. Baterijos talpa: 4000 mAh. Produkto spalva: Pilka. Svoris: 169 g
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Huawei Mate 9 Pro 14 cm (5.5") Dviguba SIM jungtis Android 7.0 4G C tipo USB 6 GB 128 GB 4000 mAh Pilka | €879.17 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 14 cm |
| Ekrano rezoliucija | 2560 x 1440 pikseliai |
| Ekrano forma | Ekranas lenktais kraštais |
| Ekrano tipas | AMOLED |
| Ekrano spalvų skaičius | 16,78 milijonai spalvų |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 70000:1 |
| Lietimui jautri technologija | „Multi-touch“ |
| Liečiamo ekrano tipas | Talpinis |
| Pikselių tankumas | 534 ppi |
| Antras ekranas | |
| Programinė įranga | |
| Platforma | Android |
| Numatyta operacinė sistema | Android 7.0 |
| Tinklas | |
| Vietos SIM kortelėms | Dviguba SIM jungtis |
| Mobiliojo tinklo generavimas | 4G |
| SIM kortelės tipas | „NanoSIM“ |
| 2G standartai | GSM |
| 3G standartai | UMTS, WCDMA |
| 4G standartai | LTE |
| „Wi-Fi“ | |
| Wi-Fi standartai | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | |
| Nedaug energijos naudojantis „Bluetooth“ (BLE) | |
| Bluetooth versija | 4.2 |
| 2G dažniai (pirminė SIM) | 850,900,1800,1900 MHz |
| Palaikomi 3G dažniai | 800 MHz |
| „Wi-Fi Direct“ | |
| Tethering (modem-mode) | |
| Mažo nuotolio radijo ryšys (NFC) | |
| Fotoaparatas | |
| Galinės kameros tipas | Dvigubas fotoaparatas |
| Galinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 20 MP |
| Antros galinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 12 MP |
| Priekinės kameros tipas | Viena kamera |
| Priekinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 8 MP |
| Galinės kameros blykstė | |
| Blykstės tipas | LED |
| Jutiklio tipas | BSI CMOS |
| Vaizdo įrašymo režimai | 2160p |
| Automatinis fokusavimas | |
| Priartinimo galimybė | |
| Vaizdo įrašymas | |
| Geografinės vietos nustatymas | |
| Konstrukcija | |
| Forma | Plytelė |
| Produkto spalva | Pilka |
| Laikmenos | |
| RAM talpa | 6 GB |
| Vidinės saugyklos talpa | 128 GB |
| Suderinamos atminties kortelės | Nepalaikomas |
| USB duomenų saugykla | |
| Baterija | |
| Baterijos talpa | 4000 mAh |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 169 g |
| Plotis | 75 mm |
| Ilgis | 7,5 mm |
| Aukštis | 152 mm |
| Navigacija | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| Elektroninis kompasas | |
| „Wi-Fi“ padėties nustatymas | |
| Procesorius | |
| Procesoriaus dažnis | 2,4 GHz |
| Procesoriaus šeima | Hi-Silicon |
| Procesoriaus modelis | Kirin 960 |
| Procesoriaus branduoliai | 4 |
| Koprocesorius | |
| Koprocesoriaus dažnis | 1,8 GHz |
| Koprocesoriaus architektūra | ARM Cortex-A53 |
| Koprocesoriaus branduoliai | 4 |
| Pranešimai | |
| Trumpųjų pranešimų paslauga (SMS) | |
| MMS (Daugiaformačių pranešimų paslauga) | |
| Momentinis pranešimo perdavimas (IM) | |
| Pokalbių funkcija | |
| El. paštas | |
| Veikimo charakteristikos | |
| Video skambutis | |
| Pirštų antspaudų skaitytuvas | |
| Mikrofono išjungimas | |
| Skrydžio režimas | |
| Asmeninės informacijos valdymas | Žadintuvas, Skaičiuotuvas, Kalendorius, Užrašai |
| Kontaktų grupių palaikymas | |
| Temos | Darbalaukio fonai |
| Personalizacija | Piktogramos, Meniu, Nuorodos |
| Garsiakalbis | |
| Vibroskambutis | |
| Ryšys | |
| USB prievadas | |
| USB jungtis | C tipo USB |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| Abonementas | |
| Prenumeratos tipas | Be prenumeratos |
| Kitos savybės | |
| Lietimui jautrus ekranas | |
| Jutikliai | |
| Artimumo jutiklis | |
| Aplinkos šviesos jutiklis | |
| Giroskopas | |
| Barometras | |
| Orientacijos jutiklis | |
| Skambučių valdymas | |
| Skambučio laukimas | |
| Greitas rinkimas | |
| Skambučio užlaikymas | |
| Skambučių peradresavimas | |
| Skambučių laikmatis | |
| Skambintojo ID | |
| Konferencinio skambučio galimybė | |
| Multimedija | |
| Palaikomi audio formatai | AAC, AAC+, AMR-NB, AMR-WB, FLAC, MIDI, MP3, MP4, OGG, PCM, WAV |
| Palaikomi vaizdo formatai | 3GP, ASF, MP4, RM, RMVB, WMV |
| Video suspaudimo formatai | H.263, H.264, H.265 |
| Balso kodekai | AMR-NB, AMR-WB |
| Sertifikatai | |
| SAR galvai (ES) | 1,64 W/kg |