Gamintojas: Huawei
Modelis: 51091CKN
EAN: 6901443158270
Huawei 51091CKM. Ekrano įstrižainė: 13,2 cm (5.2"), Ekrano rezoliucija: 1920 x 1080 pikseliai, Ekrano tipas: IPS. Procesoriaus dažnis: 2,1 GHz. RAM talpa: 4 GB, Vidinės saugyklos talpa: 32 GB. Galinės kameros rezoliucija (skaitmeninė): 12 MP, Galinės kameros tipas: Viena kamera. Vietos SIM kortelėms: Dviguba SIM jungtis. Numatyta operacinė sistema: Android 7.0. Baterijos talpa: 3000 mAh. Produkto spalva: Auksas. Svoris: 146 g
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.ldlc.com |
Huawei P10 Lite Or · Reconditionné | €87.49 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 13,2 cm |
| Ekrano rezoliucija | 1920 x 1080 pikseliai |
| Ekrano tipas | IPS |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Lietimui jautri technologija | „Multi-touch“ |
| Liečiamo ekrano tipas | Talpinis |
| Antras ekranas | |
| Programinė įranga | |
| Platforma | Android |
| Numatyta operacinė sistema | Android 7.0 |
| „Google“ programos | Google Maps, Google Play, YouTube |
| Tinklas | |
| Vietos SIM kortelėms | Dviguba SIM jungtis |
| Mobiliojo tinklo generavimas | 4G |
| SIM kortelės tipas | „NanoSIM“ |
| 2G standartai | GSM |
| „Wi-Fi“ | |
| Wi-Fi standartai | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 4.1 |
| Tethering (modem-mode) | |
| Mažo nuotolio radijo ryšys (NFC) | |
| Fotoaparatas | |
| Galinės kameros tipas | Viena kamera |
| Galinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 12 MP |
| Priekinės kameros tipas | Viena kamera |
| Priekinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 8 MP |
| Galinės kameros blykstė | |
| Blykstės tipas | LED |
| Automatinis fokusavimas | |
| Priartinimo galimybė | |
| Vaizdo įrašymas | |
| Geografinės vietos nustatymas | |
| Konstrukcija | |
| Forma | Plytelė |
| Produkto spalva | Auksas |
| Spalva: | Platinum Gold |
| Laikmenos | |
| RAM talpa | 4 GB |
| Vidinės saugyklos talpa | 32 GB |
| Suderinamos atminties kortelės | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimalus atminties kortelės dydis | 256 GB |
| USB duomenų saugykla | |
| Baterija | |
| Baterijos talpa | 3000 mAh |
| Baterijos įkrovimo laikas | 1,67 h |
| Kalbėjimo laikas (2G) | 37 h |
| Kalbėjimo laikas (3G) | 21 h |
| Pokalbio trukmė (4 G) | 20 h |
| Budėjimo laikas (2G) | 575 h |
| Budėjimo laikas (3G) | 564 h |
| Parengties režimo veikimo trukmė (4 G) | 532 h |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 146 g |
| Plotis | 72 mm |
| Ilgis | 7,2 mm |
| Aukštis | 146,5 mm |
| Navigacija | |
| GPS | |
| „Wi-Fi“ padėties nustatymas | |
| Procesorius | |
| Procesoriaus dažnis | 2,1 GHz |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Koprocesorius | |
| Koprocesoriaus dažnis | 1,7 GHz |
| Koprocesoriaus branduoliai | 4 |
| Pranešimai | |
| Trumpųjų pranešimų paslauga (SMS) | |
| MMS (Daugiaformačių pranešimų paslauga) | |
| Momentinis pranešimo perdavimas (IM) | |
| Pokalbių funkcija | |
| El. paštas | |
| Veikimo charakteristikos | |
| Video skambutis | |
| Pirštų antspaudų skaitytuvas | |
| Asmeninės informacijos valdymas | Žadintuvas, Skaičiuotuvas, Kalendorius |
| Mikrofono išjungimas | |
| Garsiakalbis | |
| Temos | Darbalaukio fonai |
| Personalizacija | Piktogramos, Meniu, Nuorodos |
| Skrydžio režimas | |
| Kontaktų grupių palaikymas | |
| Vibroskambutis | |
| Ryšys | |
| USB prievadas | |
| USB jungtis | Mikro USB |
| USB versija | 2.0 |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| Kitos savybės | |
| Lietimui jautrus ekranas | |
| Jutikliai | |
| Artimumo jutiklis | |
| Akcelerometras | |
| Orientacijos jutiklis | |
| Pakuotės turinys | |
| Kintamosios srovės adapteris | |
| Greitos pradžios vadovas | |
| Garantijos kortelė | |
| Pridėti kabeliai | USB |
| Pridedama laisvų rankų įranga | |
| Skambučių valdymas | |
| Konferencinio skambučio galimybė | |
| Skambintojo ID | |
| Skambučio laukimas | |
| Greitas rinkimas | |
| Skambučio užlaikymas | |
| Skambučių laikmatis | |
| Skambučių peradresavimas | |
| Sertifikatai | |
| SAR galvai (ES) | 0,89 W/kg |