Gamintojas: Smartwares
Modelis: SH4-90261
EAN: 8711658435015
Smartwares SH4-90261. Ryšio technologija: Bevielis, Dažnis: 433,92 MHz. Talpinimas palaikomas: Vidaus, Produkto spalva: Balta, Labiausiai tinkama: Namo. Maksimali įėjimo galia: 3600 W, AC įėjimo įtampa: 220 - 240 V, AC įėjimo dažnis: 50 / 60 Hz. Palaikomos aplikacijos: HomeWizard. Svoris: 110 g, Pakuotės plotis: 125 mm, Pakuotės gylis: 75 mm
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Energijos valdymas | |
| Maksimali įėjimo galia | 3600 W |
| AC įėjimo įtampa | 220 - 240 V |
| AC įėjimo dažnis | 50 / 60 Hz |
| Kištuko tipas | Type F (CEE 7/4) |
| Suderinamų energijos šaltinio kištukinių lizdų tipai | EU |
| Pakuotės turinys | |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Ryšys | |
| Ryšio technologija | Bevielis |
| Dažnis | 433,92 MHz |
| Savybės | |
| Talpinimas palaikomas | Vidaus |
| Labiausiai tinkama | Namo |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Produkto spalva | Balta |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas | IP20 |
| Veikimo charakteristikos | |
| Valdoma per „Android“ prietaisus | |
| Valdoma per „iPhone“ / „iPad“ | |
| Palaikomos aplikacijos | HomeWizard |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 110 g |
| Pakuotės plotis | 125 mm |
| Pakuotės gylis | 75 mm |
| Pakuotės aukštis | 195 mm |
| Paketo svoris | 160 g |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai | CE |
| Logistikos duomenys | |
| Gaminių skaičius įvairiarūšio transporto konteineryje (40 pėd.) | 55354 vnt |
| Gaminių skaičius įvairiarūšio transporto konteineryje (40 pėd., didelės talpos) | 60889 vnt |
| Sluoksnių skaičius ant padėklo | 4 vnt |
| Gaminių skaičius ant padėklo | 384 vnt |
| Gaminių skaičius įvairiarūšio transporto konteineryje (20 pėd.) | 27677 vnt |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bendrasis svoris | 4,67 kg |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis | 395 mm |
| Pagrindinės kartono dėžutės GTIN (EAN/UPC) | 8711658435855 |
| Gaminių skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžėje | 24 vnt |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis | 410 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės aukštis | 435 mm |