Gamintojas: Philips by Signify
Modelis: 8718699689285
EAN: 8718699689285
Philips Išmanusis kištukas. Ryšio technologija: Bevielis, Belaidė technologija: Bluetooth/Zigbee. Talpinimas palaikomas: Vidaus, Produkto spalva: Balta, Korpuso medžiaga: Sintetika. AC įėjimo įtampa: 220-240 V, AC įėjimo dažnis: 220-240 V. Plotis: 51 mm, Ilgis: 84 mm, Aukštis: 51 mm. Dažnio diapazonas (spalvinio apšvietimo reguliatoriaus jungiklis): 2401 - 2483,5 MHz
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
itemz4u.de |
Philips Hue Smart Plug – smarte Steckdose – weiß | €39.99 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Ryšys | |
| Ryšio technologija | Bevielis |
| Belaidė technologija | Bluetooth/Zigbee |
| Savybės | |
| Talpinimas palaikomas | Vidaus |
| Produkto spalva | Balta |
| Korpuso medžiaga | Sintetika |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas | IP20 |
| „Zigbee Light Link“ | Taip |
| Spalvinio apšvietimo reguliatoriaus jungiklio tarptautinės apsaugos (en. IP) kodas | IP20 |
| Palaikoma „Philips Hue Bluetooth“ programėlė | Taip |
| Palaikoma programa „Philips Hue“ | Taip |
| Spalvinio apšvietimo reguliatoriaus jungiklio tarnavimo trukmė (spustelėjimai) | 10000 |
| Dažnio diapazonas (spalvinio apšvietimo reguliatoriaus jungiklis) | 2401 - 2483,5 MHz |
| Energijos valdymas | |
| AC įėjimo įtampa | 220-240 V |
| AC įėjimo dažnis | 220-240 V Hz |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 35 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 5 - 95 % |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 51 mm |
| Ilgis | 84 mm |
| Aukštis | 51 mm |
| Svoris | 100 g |
| Pakuotės plotis | 8,8 mm |
| Pakuotės gylis | 5,5 mm |
| Pakuotės aukštis | 16,5 mm |
| Paketo svoris | 126 g |
| Pakuotės bendrasis svoris | 100 g |
| Veikimo charakteristikos | |
| Veikia su „Amazon Alexa“ | Taip |
| Kitos savybės | |
| EAN/UPC/GTIN (pakuotė) | 8718699689285 |
| Logistikos duomenys | |
| 12 skaitmenų logistikos kodas (-ai) | 929002240401 |
| SAP EAN / UPC vienetui | 8718699689285 |
| Techniniai duomenys | |
| SAP EAN bendrasis vieneto svoris | 0,126 g |
| Vieneto SAP aukštis | 16,500 cm |
| Vieneto SAP ilgis | 5,500 cm |
| Vieneto SAP plotis | 8,800 cm |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės bendrasis svoris | 130 g |