Gamintojas: Samsung
Modelis: ET-SFR86SGEGEU
EAN: 8806092659384
Samsung ET-SFR86SGEGEU. Gaminio tipas: Grupė, Suderinamas įrenginio tipas: Išmanusis laikrodis, Produkto spalva: Žalia. Plotis: 20 mm, Svoris: 21,7 g. Kiekis pakuotėje: 1 vnt
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| Gaminio tipas | Grupė |
| Suderinamas įrenginio tipas | Išmanusis laikrodis |
| Produkto spalva | Žalia |
| Modelio suderinamumas | Samsung |
| Suderinamumas | Galaxy Watch4 40mm |
| Apsaugos ypatybės | Atsparumas prakaitui |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 20 mm |
| Svoris | 21,7 g |
| Pakuotės turinys | |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |