Gamintojas: Nanocable
Modelis: 10.15.3800
EAN: 8433281012943
Nanocable 10.15.3800. Kabelio ilgis: 0,5 m, Jungtis 1: HDMI A tipo (standartinis), 1 jungtis – vidinė ar išorinė: Kištukinis, Jungtis 2: HDMI A tipo (standartinis), 2 jungtis – vidinė ar išorinė: Kištukinis, Jungties kontaktų dengimas: Auksas, HDMI versija: 2.0, 3D, Duomenų perdavimo sparta: 18 Gbit/s, Garso grąžinimo kanalas (ARC), Produkto spalva: Juoda
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Nanocable 10.15.3800 HDMI kabelis 0,5 m HDMI A tipo (standartinis) Juoda | €5.80 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Kabelio ilgis | 0,5 m |
| Jungtis 1 | HDMI A tipo (standartinis) |
| Jungtis 2 | HDMI A tipo (standartinis) |
| 1 jungtis – vidinė ar išorinė | Kištukinis |
| 2 jungtis – vidinė ar išorinė | Kištukinis |
| 1 jungties forma | Tiesus |
| 2 jungties forma | Tiesus |
| Produkto spalva | Juoda |
| HDMI versija | 2.0 |
| 3D | |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 4096 x 2160 |
| Garso grąžinimo kanalas (ARC) | |
| Duomenų perdavimo sparta | 18 Gbit/s |
| Palaikoma HDR | |
| Palaikomi skaitmeniniai garso kanalai (nesuglaudinti) | 32 |
| Jungties kontaktų dengimas | Auksas |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |
| Svoris ir matmenys | |
| Pakuotės plotis | 180 mm |
| Pakuotės gylis | 10 mm |
| Pakuotės aukštis | 135 mm |
| Paketo svoris | 42 g |
| Pakuotės tipas | Užspaudžiamas maišelis |