Gamintojas: C2G
Modelis: 10377
EAN: 0757120103776
C2G C2G10377. Kabelio ilgis: 1,8 m, Jungtis 1: HDMI A tipo (standartinis), 1 jungtis – vidinė ar išorinė: Kištukinis, Jungtis 2: HDMI A tipo (standartinis), 2 jungtis – vidinė ar išorinė: Kištukinis, Jungties kontaktų dengimas: Auksas, Produkto spalva: Juoda
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
mts.ee |
C2G C2G10377 HDMI-kaabel 1,8 m HDMI tüüp A (Standard) Must | €47.34 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Kabelio ilgis | 1,8 m |
| Jungtis 1 | HDMI A tipo (standartinis) |
| Jungtis 2 | HDMI A tipo (standartinis) |
| 1 jungtis – vidinė ar išorinė | Kištukinis |
| 2 jungtis – vidinė ar išorinė | Kištukinis |
| 1 jungties forma | Tiesus |
| 2 jungties forma | Tiesus |
| Produkto spalva | Juoda |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 4096 x 2160 |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| AWG laido dydis | 30 |
| Jungties kontaktų dengimas | Auksas |
| Laido dangos medžiaga | Polivinilo chloridas (PVC) |
| Sertifikavimas | CE Marked, 2011/65/EU ROHS 2 |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Svoris ir matmenys | |
| Kabelio skersmuo | 6 mm |
| Svoris | 104 g |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | -20 - 75 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -10 - 55 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 0 - 85 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 0 - 85 % |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo reikalavimų laikymasis | |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84733080 |