Gamintojas: C2G
Modelis: 50184
EAN: 0757120501848
C2G 50184. Kabelio ilgis: 3 m, Jungtis 1: HDMI A tipo (standartinis), 1 jungtis – vidinė ar išorinė: Kištukinis, Jungtis 2: HDMI A tipo (standartinis), 2 jungtis – vidinė ar išorinė: Kištukinis, HDMI versija: 2.0, 3D, Duomenų perdavimo sparta: 18 Gbit/s, Garso grąžinimo kanalas (ARC), Produkto spalva: Juoda
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
C2G 10ft/3M Premium High Speed HDMI Cable | €22.70 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Kabelio ilgis | 3 m |
| Jungtis 1 | HDMI A tipo (standartinis) |
| Jungtis 2 | HDMI A tipo (standartinis) |
| 1 jungtis – vidinė ar išorinė | Kištukinis |
| 2 jungtis – vidinė ar išorinė | Kištukinis |
| 1 jungties forma | Tiesus |
| 2 jungties forma | Tiesus |
| Produkto spalva | Juoda |
| HDMI versija | 2.0 |
| 3D | Taip |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 4096 x 2160 |
| Palaikomi vaizdo režimai | 2160p |
| Garso grąžinimo kanalas (ARC) | Taip |
| HDMI eterneto kanalas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | 18 Gbit/s |
| AWG laido dydis | 30 |
| Laido dangos medžiaga | Polivinilo chloridas (PVC) |
| „Plug and Play“ funkcija | Taip |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Svoris ir matmenys | |
| Kabelio skersmuo | 6 mm |
| Paketo svoris | 180 g |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84733080 |