Gamintojas: ATEN
Modelis: VE7834-AT
EAN: 0672792008054
ATEN VE7834. Kabelio ilgis: 60 m, Jungtis 1: HDMI D tipo (Mikro), 1 jungtis – vidinė ar išorinė: Kištukinis, Jungtis 2: HDMI D tipo (Mikro), 2 jungtis – vidinė ar išorinė: Kištukinis, Jungties kontaktų dengimas: Auksas, HDMI versija: 2.0, 3D, Duomenų perdavimo sparta: 18 Gbit/s, Produkto spalva: Juoda
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ATEN VE7834 HDMI kabelis 60 m HDMI D tipo (Mikro) Juoda | €744.28 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Kabelio ilgis | 60 m |
| Jungtis 1 | HDMI D tipo (Mikro) |
| Jungtis 2 | HDMI D tipo (Mikro) |
| 1 jungtis – vidinė ar išorinė | Kištukinis |
| 2 jungtis – vidinė ar išorinė | Kištukinis |
| 1 jungties forma | Tiesus |
| 2 jungties forma | Tiesus |
| Produkto spalva | Juoda |
| HDMI versija | 2.0 |
| 3D | |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 3840 x 2160, 4096 x 2160 |
| „Dolby“ technologijos | DTS-HD Master Audio, Dolby TrueHD |
| HDCP | |
| HDCP versija | 2.2 |
| Duomenų perdavimo sparta | 18 Gbit/s |
| Dažnių juostos plotis | 600 MHz |
| AWG laido dydis | 28 |
| Jungties kontaktų dengimas | Auksas |
| Laido medžiaga | Varis |
| Laido dangos medžiaga | Plenumas (OPNP) |
| „Plug and Play“ funkcija | |
| Sertifikavimas | CE / FCC / RoHS2 / UL CMP-OF |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Svoris ir matmenys | |
| Kabelio skersmuo | 3,4 mm |
| Svoris | 990 g |
| Pakuotės plotis | 253 mm |
| Pakuotės gylis | 277 mm |
| Pakuotės aukštis | 80 mm |
| Paketo svoris | 1,26 kg |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 50 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -20 - 70 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 0 - 85 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 0 - 85 % |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84733080 |
| Pagrindinės kartono dėžutės grynasis svoris | 4,95 kg |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis | 265 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis | 290 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės aukštis | 450 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bendrasis svoris | 6,92 kg |
| Gaminių skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžėje | 5 vnt |