Gamintojas: AISENS
Modelis: A120-0118
EAN: 8436574701173
AISENS A120-0118. Kabelio ilgis: 0,5 m, Jungtis 1: HDMI A tipo (standartinis), 1 jungtis – vidinė ar išorinė: Kištukinis, Jungtis 2: HDMI A tipo (standartinis), 2 jungtis – vidinė ar išorinė: Kištukinis, Jungties kontaktų dengimas: Auksas, HDMI versija: 2.0, 3D, Duomenų perdavimo sparta: 18 Gbit/s, Garso grąžinimo kanalas (ARC), Produkto spalva: Juoda
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.gangaelectronica.es |
Cable HDMI 2.0 4K Aisens A120-0118/ HDMI Macho - HDMI Macho/ Hasta 10W/ 2250Mbps/ 50cm/ Certificado/ Negro | €6.70 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Kabelio ilgis | 0,5 m |
| Jungtis 1 | HDMI A tipo (standartinis) |
| Jungtis 2 | HDMI A tipo (standartinis) |
| 1 jungtis – vidinė ar išorinė | Kištukinis |
| 2 jungtis – vidinė ar išorinė | Kištukinis |
| 1 jungties forma | Tiesus |
| 2 jungties forma | Tiesus |
| Produkto spalva | Juoda |
| HDMI versija | 2.0 |
| 3D | |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 3840 x 2160 |
| Palaikomi vaizdo režimai | 2160p |
| Garso grąžinimo kanalas (ARC) | |
| Duomenų perdavimo sparta | 18 Gbit/s |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| Jungties kontaktų dengimas | Auksas |
| „Plug and Play“ funkcija | |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |
| Svoris ir matmenys | |
| Pakuotės tūris | 288 cm³ |
| Pakuotės plotis | 120 mm |
| Pakuotės gylis | 160 mm |
| Pakuotės aukštis | 15 mm |
| Paketo svoris | 62 g |