Gamintojas: AISENS
Modelis: A119-0114
EAN: 8436574701135
AISENS A119-0114. Kabelio ilgis: 1,8 m, Jungtis 1: HDMI A tipo (standartinis), 1 jungtis – vidinė ar išorinė: Kištukinis, Jungtis 2: HDMI Type C (Mini), 2 jungtis – vidinė ar išorinė: Kištukinis, Jungties kontaktų dengimas: Auksas, HDMI versija: 1.3b, 3D, Duomenų perdavimo sparta: 10,2 Gbit/s, Garso grąžinimo kanalas (ARC), Produkto spalva: Juoda
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
AISENS A119-0114 HDMI kabelis 1,8 m HDMI A tipo (standartinis) HDMI Type C (Mini) Juoda | €8.81 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Kabelio ilgis | 1,8 m |
| Jungtis 1 | HDMI A tipo (standartinis) |
| Jungtis 2 | HDMI Type C (Mini) |
| 1 jungtis – vidinė ar išorinė | Kištukinis |
| 2 jungtis – vidinė ar išorinė | Kištukinis |
| 1 jungties forma | Tiesus |
| 2 jungties forma | Tiesus |
| Produkto spalva | Juoda |
| HDMI versija | 1.3b |
| 3D | |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 1920 x 1080 (HD 1080), 2560 x 1440, 3840 x 2160, 4096 x 2160 |
| Palaikomi vaizdo režimai | 1080p, 1600p |
| „Dolby“ technologijos | DTS-HD, Dolby TrueHD |
| Garso grąžinimo kanalas (ARC) | |
| HDMI eterneto kanalas | |
| Duomenų perdavimo sparta | 10,2 Gbit/s |
| Dažnių juostos plotis | 340 MHz |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 120 Hz |
| Jungties kontaktų dengimas | Auksas |
| Laido medžiaga | Varis |
| Magnetiškai ekranuoti | |
| „Plug and Play“ funkcija | |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |