Gamintojas: Bosch
Modelis: 0 601 17C 500
EAN: 3165140519410
Bosch GSB 19-2 REA. Chuck tipas: Beraktė. Variklio greitis tuščiąja eiga (didžiausias): 3000 RPM, Gręžimo skersmuo medienoje (maks.): 4 cm, Gręžimo skersmuo pliene (maks.): 1,3 cm. Maitinimo šaltinis: AC, Įėjimo galia: 900 W, Išvesties galia: 455 W. Svoris: 3,2 kg
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinis | AC |
| Įėjimo galia | 900 W |
| Išvesties galia | 455 W |
| AC įėjimo įtampa | 240 V |
| Veikimo charakteristikos | |
| Variklio greitis tuščiąja eiga (didžiausias) | 3000 RPM |
| Poveikio greitis (didelis greitis) | 51000 bpm |
| Maksimalus sukimasis | 36 N·m |
| Gręžimo skersmuo medienoje (maks.) | 4 cm |
| Gręžimo skersmuo pliene (maks.) | 1,3 cm |
| Savybės | |
| Chuck tipas | Beraktė |
| Atbulinė eiga | |
| Minkšta rankena | |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 3,2 kg |