Gamintojas: Bosch
Modelis: 0 601 218 101
EAN: 3165140372152
Bosch GSB 1600 RE Professional. Gaminio konstrukcija: Grąžtas su pistoleto rankena, Chuck tipas: Beraktė. Griebtuvo galia (maks.): 1,3 cm, Variklio greitis tuščiąja eiga (didžiausias): 3000 RPM, Gręžimo skersmuo medienoje (maks.): 3 cm. Maitinimo šaltinis: AC, Įėjimo galia: 701 W, Išvesties galia: 351 W. Svoris: 1,9 kg, Plotis: 295 mm, Aukštis: 195 mm
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lööktrell Bosch GSB 1600 RE, 701 W, 0 - 3.000 min.-1 | €124.82 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinis | AC |
| Įėjimo galia | 701 W |
| Išvesties galia | 351 W |
| AC įėjimo įtampa | 110 V |
| Veikimo charakteristikos | |
| Griebtuvo galia (min.) | 1,5 mm |
| Griebtuvo galia (maks.) | 1,3 cm |
| Pavarų skaičius | 1 |
| Variklio greitis tuščiąja eiga (didžiausias) | 3000 RPM |
| Poveikio greitis (didelis greitis) | 48000 bpm |
| Sūklio sriegis | 1/2" |
| Gręžimo skersmuo medienoje (maks.) | 3 cm |
| Gręžimo skersmuo pliene (maks.) | 1,2 cm |
| Gręžimo skersmuo betone (maks.) | 1,6 cm |
| Akmens išgręžiamos angos skersmuo (maks.) | 1,8 cm |
| Garso galios lygis | 109 dB |
| Garso slėgio lygis | 98 dB |
| Garso lygio neapibrėžtis | 3 dB |
| Vibracijos lygis (betono gręžimas) | 3,5 m/s2 |
| Vibracijos lygio neapibrėžtis (betono gręžimas) | 23 m/s2 |
| Vibracijos lygis (metalo gręžimas) | 1,5 m/s2 |
| Vibracijos lygio neapibrėžtis (metalo gręžimas) | 2,7 m/s2 |
| Vibracijos lygis (sraigtų sukimas) | 1,5 m/s2 |
| Vibracijos lygio neapibrėžtis (sraigtų sukimas) | 2,5 m/s2 |
| Savybės | |
| Gręžimas | |
| Gaminio konstrukcija | Grąžtas su pistoleto rankena |
| Chuck tipas | Beraktė |
| Atbulinė eiga | |
| Reguliuojamas greitis | |
| Pakabinamas | |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 295 mm |
| Aukštis | 195 mm |
| Svoris | 1,9 kg |
| Pakuotės plotis | 285 mm |
| Pakuotės gylis | 340 mm |
| Pakuotės aukštis | 10 mm |