Gamintojas: Hoover
Modelis: 39002206
EAN: 8016361998872
Hoover TX48ALG 011. Maksimali įėjimo galia: 700 W. Tipas: Būgninis siurblys, Valymo tipas: Sausa, Dulkių talpos tipas: Dulkių maišas, Dulkių kiekis: 3,5 L. Dulkių siurblio oro filtravimas: EPA, Purvą atskiriantis metodas: Filtras, Garso lygis: 69 dB. Produkto spalva: Titanas
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Konstrukcija | |
| Tipas | Būgninis siurblys |
| Valymo tipas | Sausa |
| Dulkių talpos tipas | Dulkių maišas |
| Dulkių kiekis | 3,5 L |
| Produkto spalva | Titanas |
| Vamzdžių tipas | Teleskopinis |
| Vamzdžio medžiaga | Metalas |
| Lanksti žarna | Ne |
| Ratų skaičius | 1 ratas(ai / ų) |
| 360° besisukančių ratų skaičius | 1 ratas(ai / ų) |
| Ratų medžiaga | Guma |
| Ekranas | LED |
| Dulkių maišelio tipas | EPA |
| Energijos valdymas | |
| Maksimali įėjimo galia | 700 W |
| Metinis energijos suvartojimas | 28 kWh |
| Kintamas galingumas | Taip |
| Veikimo charakteristikos | |
| Dulkių siurblio oro filtravimas | EPA |
| Purvą atskiriantis metodas | Filtras |
| Plaunamas filtras | Taip |
| Tinkamas naudoti | Namo |
| Garso lygis | 69 dB |
| Veiklos spindulys | 10 m |
| Gyvūnų priežiūra | Ne |
| Konkrečios modelio funkcijos | Ei |
| Alergijos gydymas | Ne |
| Sidabro jonų technologija | Ne |
| Ergonomija | |
| Dulkių talpyklos užpildymo indikatorius | Taip |
| Saugojimo skyrius | Taip |
| Nešiojimo rankena (-os) | Taip |
| Rankenų skaičius | 1 |
| Rankenos ilgis | Kilpinė rankena |
| Saugiai prijungiamas antgalis | Taip |
| Lengvai ištuštinama talpyklė | Ne |
| Pakuotės turinys | |
| Pridedami siurblio šepetėliai | Universalus šepetys |
| Plyšių įrankis | Taip |
| Antgalis apmušalams įtrauktas | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 443 mm |
| Ilgis | 300 mm |
| Aukštis | 237 mm |
| Svoris | 5,13 kg |
| Svoris (be priedų) | 5,13 kg |
| Pakuotės plotis | 595 mm |
| Pakuotės gylis | 325 mm |
| Pakuotės aukštis | 325 mm |
| Kitos savybės | |
| Teleskopinis vamzdis | Ne |
| Priedų saugykla | Taip |
| Maksimali galia | 700 W |