Gamintojas: Hoover
Modelis: 39001654
EAN: 8016361982413
Hoover Power Capsule PC20PET 011. Maksimali įėjimo galia: 550 W. Tipas: Cilindrinis dulkių siurblys, Valymo tipas: Sausa, Dulkių talpos tipas: Dulkių maišas, Dulkių kiekis: 5 L. Dulkių siurblio oro filtravimas: EPA, Purvą atskiriantis metodas: Filtras, Garso lygis: 72 dB. Produkto spalva: Juoda
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Konstrukcija | |
| Tipas | Cilindrinis dulkių siurblys |
| Valymo tipas | Sausa |
| Dulkių talpos tipas | Dulkių maišas |
| Dulkių kiekis | 5 L |
| Produkto spalva | Juoda |
| Vamzdžių tipas | Teleskopinis |
| Vamzdžio medžiaga | Metalas |
| Lanksti žarna | |
| Ratų skaičius | 1 ratas(ai / ų) |
| 360° besisukančių ratų skaičius | 1 ratas(ai / ų) |
| Dulkių maišelio tipas | EPA |
| Energijos valdymas | |
| Maksimali įėjimo galia | 550 W |
| Metinis energijos suvartojimas | 21 kWh |
| Kintamas galingumas | |
| Veikimo charakteristikos | |
| Dulkių siurblio oro filtravimas | EPA |
| Purvą atskiriantis metodas | Filtras |
| Plaunamas filtras | |
| Tinkamas naudoti | Namo |
| Valymo paviršiai | Kilimas, Kietas grindinys |
| Garso lygis | 72 dB |
| Veiklos spindulys | 9 m |
| Gyvūnų priežiūra | |
| Alergijos gydymas | |
| Sidabro jonų technologija | |
| Ergonomija | |
| Vieta laidui laikyti | |
| Automatinis laido suvyniojimas | |
| Dulkių talpyklos užpildymo indikatorius | |
| Saugojimo skyrius | |
| Nešiojimo rankena (-os) | |
| Rankenos ilgis | Standartinė rankena |
| On/off mygtukas | |
| Valdymo tipas | Rotacinis |
| Lengvai ištuštinama talpyklė | |
| Pakuotės turinys | |
| Pridedami siurblio šepetėliai | Universalus šepetys |
| Dulkių šluostymo šepetys | |
| Plyšių įrankis | |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 431 mm |
| Ilgis | 299 mm |
| Aukštis | 244 mm |
| Svoris | 4,45 kg |
| Svoris (be priedų) | 4,45 kg |
| Pakuotės plotis | 575 mm |
| Pakuotės gylis | 325 mm |
| Pakuotės aukštis | 325 mm |
| Kitos savybės | |
| Teleskopinis vamzdis | |
| Priedų saugykla | |