Gamintojas: Hoover
Modelis: 39002208
EAN: 8016361999275
Hoover KS42JCAR 011. Maksimali įėjimo galia: 550 W. Tipas: Cilindrinis dulkių siurblys, Valymo tipas: Sausa, Dulkių talpos tipas: Bemaišis, Dulkių kiekis: 1,8 L. Dulkių siurblio oro filtravimas: EPA, Purvą atskiriantis metodas: Daugiacikloninis, Garso lygis: 79 dB. Produkto spalva: Mėlyna
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Konstrukcija | |
| Tipas | Cilindrinis dulkių siurblys |
| Valymo tipas | Sausa |
| Dulkių talpos tipas | Bemaišis |
| Dulkių kiekis | 1,8 L |
| Produkto spalva | Mėlyna |
| Vamzdžių tipas | Teleskopinis |
| Vamzdžio medžiaga | Metalas |
| Lanksti žarna | |
| Ratų skaičius | 2 ratas(ai / ų) |
| 360° besisukančių ratų skaičius | 1 ratas(ai / ų) |
| Ratų medžiaga | Guma |
| Energijos valdymas | |
| Maksimali įėjimo galia | 550 W |
| Metinis energijos suvartojimas | 22 kWh |
| Kintamas galingumas | |
| Veikimo charakteristikos | |
| Dulkių siurblio oro filtravimas | EPA |
| Purvą atskiriantis metodas | Daugiacikloninis |
| Nuimamas filtras | |
| Plaunamas filtras | |
| Tinkamas naudoti | Namo |
| Valymo paviršiai | Grindys be kilimo, Kilimas, Kietas grindinys, Soft floor, Laiptų pakopų, „Tile“, Apmušalai |
| Garso lygis | 79 dB |
| Veiklos spindulys | 8 m |
| Sidabro jonų technologija | |
| Ergonomija | |
| Vieta laidui laikyti | |
| Dulkių talpyklos užpildymo indikatorius | |
| Saugojimo skyrius | |
| Nešiojimo rankena (-os) | |
| Rankenos ilgis | Standartinė rankena |
| Lengvai ištuštinama talpyklė | |
| Pakuotės turinys | |
| Pridedami siurblio šepetėliai | Parketo šepetys |
| Plyšių įrankis | |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 424 mm |
| Ilgis | 292 mm |
| Aukštis | 323 mm |
| Svoris | 4,5 kg |
| Svoris (be priedų) | 4,5 kg |
| Pakuotės plotis | 485 mm |
| Pakuotės gylis | 415 mm |
| Pakuotės aukštis | 335 mm |