Gamintojas: Bosch
Modelis: BGS41FAM
EAN: 4242005202508
Naujasis cilindrinis dulkių siurblys Bosch Serie 6 BGS41FAM yra nepaprastai galingas ir efektyvus įrankis valant namus. Teleskopinis vamzdis ir mėlynos spalvos dizainas padaro šį dulkių siurbli patraukliu ir paprastu naudoti. Šis dulkių siurblys pasižymi bemaišio dulkių talpos tipu, kuris lengvai ištuština ir išvalo, ir sausu valymo būdu, kuris suteikia galimybę kruopščiai išvalyti kilimų ir kietųjų grindų paviršius. Šis dulkių siurblys taip pat turi HEPA oro filtrą, kuris suteikia patikimą apsaugą nuo žalingų dalelių. Žemas 69 dB garso lygis ir 10 m veiklos spindulys leidžia valyti namus ramybės sąlygomis. Automaticus laido suvyniojimas, 7 m laido ilgis ir įvairūs priedai daro šį dulkių siurbli nepakeičiamu prietaisu jūsų namuose.
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Konstrukcija | |
| Tipas | Cilindrinis dulkių siurblys |
| Valymo tipas | Sausa |
| Dulkių talpos tipas | Bemaišis |
| Produkto spalva | Mėlyna |
| Vamzdžių tipas | Teleskopinis |
| Lanksti žarna | |
| Energijos valdymas | |
| Maksimali įėjimo galia | 600 W |
| Kintamas galingumas | |
| Galios kontrolė | Elektroninis |
| Srovė | 10 A |
| AC įėjimo įtampa | 220 - 240 V |
| AC įėjimo dažnis | 50 - 60 Hz |
| Veikimo charakteristikos | |
| Dulkių siurblio oro filtravimas | HEPA |
| HEPA klasė | HEPA 13 |
| Tinkamas naudoti | Namo |
| Valymo paviršiai | Kilimas, Kietas grindinys |
| Garso lygis | 69 dB |
| Veiklos spindulys | 10 m |
| Sertifikavimas | CE, Eurasian, Morocco, Ukraine, VDE |
| Ergonomija | |
| Laido ilgis | 7 m |
| Automatinis laido suvyniojimas | |
| Pakuotės turinys | |
| Pridedami siurblio šepetėliai | Kilimų šepetys, Kietas grindų šepetys |
| Plyšių įrankis | |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 267 mm |
| Ilgis | 324 mm |
| Aukštis | 474 mm |
| Svoris | 8,3 kg |
| Svoris (be priedų) | 5,6 kg |
| Pakuotės plotis | 305 mm |
| Pakuotės gylis | 390 mm |
| Pakuotės aukštis | 585 mm |
| Paketo svoris | 8,6 kg |